Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Green Technology Inside

Green Technology Inside - vee- ja energiasäästlikud kodumasinad Bosch'ilt


Green Technology Inside on Boschi teejuht keskkonnasäästlikkusele, tõhususele ja avatusele. Eriti mis puudutab ressursside ja energia kasutust. Need suunised toetavad meie tööd kõikides valdkondades, alates madalate keskkonnamõjudega tootmismeetoditest kuni uute energiatõhusate tehnikate uurimiseni.


Green Technology Inside
See Boschi enda erimärgistus näitab, et seda kandvad tooted on eriti energia- ja ressursisäästlikud ning pakuvad tänu murrangulistele uutele tehnoloogiatele tipptasemel tööjõudlust. Ja nagu kõik Boschi tooted, on need valmistatud säästlikkuse kriteeriumidest lähtudes. See märk tähistab meie toodete energiatõhusust ja säästlikkust tänu sellele, et need sisaldavad ökoloogilist tehnoloogiat alates ActiveAirist kuni Zeolite-kuivatuseni.

Märgistuse Green Technology Inside saamise kriteeriumid

Pesumasinad energiaklassiga A+++ või kõrgem

Kuivatid energiaklassiga A+ või kõrgem/ A, -40% või kõrgem

Külmikud, sügavkülmikud ja jahekapid energiaklassiga A+++ või kõrgem

Nõudepesumasinad (laius 60 cm või 45 cm) energiaklassiga A+++ või kõrgem

Õhupuhastid 90 cm EcoDrive’i (söeharjadeta mootor) ja LED valgustusega

Õhupuhastid CleanAir Module söefiltriga

Ahjud ja pliidid: 30% madalam kui energiaklass A

Kompressortehnoloogiaga tolmuimejad
.

Vastutus

Bosch on alati võtnud oma vastutust inimese ja looduse eest tõsiselt. See loob kohustuse ja stiimuli töötada välja kõige tõhusamad, vastavalt säästlikkuse kriteeriumidele toodetud kodumasinad.


Green Technology Inside tähistab meie ressurssisäästvaid tehnikaid, mis mitte ainult ei muuda paremaks tulevikku, vaid ka meie praegust elukvaliteeti. Meie seadmed on valmistatud kasutades säästlikke protsesse ja meetodeid, kuid vaatamata sellele töötavad need vägagi tõhusalt. Maksimaalne tulemuslikkus koos maksimaalse vastutusega.

Säästlikkus

Juhtiva tööstusettevõttena oleme teadlikud oma vastutusest ühiskonna ja tulevaste põlvede ees. Me tegutseme kooskõlas oma ümbrusega, eesmärgiga säilitada selliseid väärtusi nagu usaldus ja terviklikkus, edendada tervist ning kasutada keskkonda ja loodusressursse ettevaatusega.


Selle tegevuse eest valiti meid Saksamaa 2008. aasta jätkusuutlikumaks ettevõtteks.

Tõhusus

Töötamaks välja kõige ökonoomsemaid ja tõhusamaid kodumasinaid kohandame murrangulise tehnoloogia innovaatilisusega. Näiteks meie ActiveWater nõudepesumasinad koos Zeolite® kuivatusega vähendavad vee- ja energiatarbimist märkimisväärselt, kasutades aastas vaid 2053 liitrit vett ja 205 kWh elektrit (aastane masinatäite arv hinnanguliselt 280). Seeläbi saavutavad masinad parima energiaklassi: A+++.


ActiveAir tehnoloogiaga kuivatavad HomeProfessional kuivatid riideid nii tõhusalt, et nende energiatarbimine on 60% (0,19 kWh) allpool energiaklassi A ülemist piirmäära (0,48 kWh/kg). Meie külmkapid, mis on märgistatud energiaklassiga A++ ja A+++, on maailma ühed energiatõhusamad. Ja nimetatud tooted ei ole mingid erandid - meie patentidest ligikaudu 40 protsendi eesmärk on säästa keskkonda ja loodusressursse.

Avatus

Meie protsessid ja meetmed juhinduvad terviklikkusest. Meie suhted klientide, töötajate ja tarnijatega rajanevad aususel ja avatusel. See hõlmab ka avatud informatsiooni: me edastame selget, kergesti arusaadavat infot ja fakte, et hõlbustada otsuste langetamist.


Näiteks märgistus Green Technology Inside tõmbab tähelepanu meie üksiktoodetes kasutatavale erilisele energiat säästvale tehnoloogiale ning toob esile saavutatava säästu, tööjõudluse ja säästlikud valmistamis- või kasutusprotsessid.

Nõudepesumasinad

Green Technology Inside

Vaata tooteid

Pesumasinad

Green Technology Inside

Vaata tooteid

Kuivatid

Green Technology Inside

Vaata tooteid

Külmikud ja sügavkülmikud

Green Technology Inside

Vaata külmikuid


Vaata sügavkülmikuid

Ahjud

Green Technology Inside

Vaata tooteid

Õhupuhastid

Green Technology Inside

Vaata tooteid

Tolmuimejad

Green Technology Inside

Vaata tooteid

 
 
Online Survey