Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Lisatarvikud

Täiustage oma Boschi seadmeid lisatarvikutega.

Paljusid seadmeid saab täiendada, ostes heaks kiidetud lisatarvikuid. Meie teeninduspartnerite juures on saadaval kõike alates keedunõudest kuni tolmuimejate varufiltrite ja tolmukottideni välja.

Keetmine ja küpsetamine.

Toiduvalmistamine on nagu avastusreis – isegi kui teile maitseb kodune toit rohkem kui midagi kaugemalt pärit ja eksootilist. Avastage meie teeninduspartnerite juures häid usaldusväärseid ning elegantseid köögitarvikuid, aga ka hooldustooteid, puhastusvahendeid ja muud Boschi köögiseadmete täiendamiseks vajalikku.

Teeninduspartnerite juurde

Pesemine ja kuivatamine.

Soovime, et saaksite oma lemmikriideid pikalt kanda. Selleks oleme põhjalikult testinud ja heaks kiitnud kõik meie teeninduspartnerite poolt pakutavad tooted, mis pikendavad teie pesumasinate ja kuivatite tööiga ning tagavad nende töökindluse. Samuti oleme välja tulnud veel mõne ideega, mis võimaldavad teie pesule kiiret ja mugavat teekonda pesukorvist tagasi kappi.

Teeninduspartnerite juurde

Nõude pesemine.

Täiuslik õhtusöök vajab ka täiuslikke lauanõusid. Boschi lisatarvikud aitavad teil nõusid kaitsta ning säilitada teie nõudepesumasina puhastamisvõimsust, optimeerides selle laadimismahtu mitmete nutikate kinnitustarvikutega – tõeliselt tõhusaks nõudepesemiseks.

Teeninduspartnerite juurde

Jahutamine ja külmutamine.

Tasakaalustatud toitumiseks on tarvis erinevaid toiduaineid. Ja kuna need kõik on erineva kuju ja suurusega, on ka nende säilitamisnõuded erinevad. Boschi teeninduspartnerid pakuvad laia valikut nutikaid komponente, mida saate oma jahutusseadmele lisada.

Teeninduspartnerite juurde

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.