Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Lisatarvikud, varuosad ning puhastus- ja hooldustooted teie jahutusseadmele.

Teie jahutusseade oma parimas vormis – meie teeninduspartnerite abil.

Olgu tegu originaalvaruosaga, mida teil vaja on, puhastus- ja hooldustoodete või lihtsalt uue võikarbiga, meie teeninduspartnerite juurest leiate kõik, mida külmikus ja sügavkülmikus vaja läheb – kõik on toodetud samade standardite järgi nagu teie seade.

Parandage oma jahutusseadme toimivust meie originaalvaruosadega.

Kas otsite oma jahutusseadmele kvaliteetseid originaallisatarvikuid? Leiate need meie teeninduspartnerite juurest. Pudelite hoidmisest jää valmistamiseni – valik on lai.

Teeninduspartnerite juurde

Boschi puhastus- ja hooldustooted: parim viis kvaliteedi ja tõhususe säilitamiseks.

Meie seadmed on põhjalikult läbi mõeldud, sobivad pikaajaliseks intensiivseks kasutamiseks kodus ja on kergesti hooldatavad. Õigete puhastus- ja hooldustoodetega ei aita te mitte ainult pikendada oma seadme eluiga, vaid säilitate ka selle ideaalsed tööomadused.

Originaalvaruosade kasuks otsustamine tasub end ära.

Kui peate oma külmikul mõne osa välja vahetama või vajate parandust, on originaalvaruosad ja meie teeninduspartnerite kogenud tehnikute poolne hooldus arukas investeering. Nii saate tipptasemel tööomadused veel kauemaks.

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.