Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Vaadake järele, mida meie veebipoes teie kohvimasina jaoks leidub.

Parim hooldus parima kohvi nimel.

Boschi teeniduspartneritelt saate kõik vajaliku oma masina jaoks. Kohviubadest kuni puhastustablettide ja originaalvaruosadeni, kõik just teie masinale.

Teeninduspartnerite juurde

Kasutage oma kohvimasina eeliseid paremini ära. Boschi originaallisatarvikutega.

Meie teeninduspartneritelt leiate oma kohvimasinale hulga tippkvaliteediga ja töökindlaid originaallisatarvikuid alates veefiltritest kuni termoskannudeni: tehke valik laiast tootevalikust ning nautige mugavat ostukogemust.

Teeninduspartnerite juurde

Boschi puhastus- ja hooldustooted. Kõigile, kellele meeldib värske kohv.

Kohvimasina hoidmine puhtana ja katlakivivabana on oluline selleks, et kohvimasin teeks iga kord täiusliku kohvi. Meie teeninduspartneritelt leiate laia valiku tooteid alates puhastusvahenditest ja katlakivieemaldustablettidest, mis teevad kohvimasina puhastamise lihtsaks ning kindlustavad tippkvaliteediga kohvinaudingu.

Originaalvaruosad Boschilt: säilitage täiuslik toimivus.

Vajate asenduskohvikannu? Kui otsite mõnele oma Boschi kohvimasina komponendile asendust, siis aitavad meie kogenud teeninduspartnerite meeskonnad teid meeleldi. Pole paremat viisi pikendada suurepärase ja parima kvaliteediga kohvi nautimist.

Teeninduspartnerite juurde

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.