Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Mitmekülgne valik tooteid teie köögiabilisele: Boschi veebipood.

Leidke abivahendid toidu segamiseks. Boschi teeninduspartneritelt.

Väikeseadmed, laias valikus. Boschi teeninduspartnerite tootevalik sisaldab tarvikuid, mis muudavad teie toidumikserid veel mitmekesisemaks, samuti originaalasendusosi ja hooldustooteid.

Teeninduspartnerite juurde

Boschi originaallisatarvikutega muutub teie mikser veel mitmekülgsemaks.

Kui vajate oma mikserile lisatarvikut, võite Boschi originaali valides olla kindel, et saate õiged tulemused. Tutvuge meie tootevalikuga või otsige vajalikku tarvikut teeninduspartnerite juures.

Teeninduspartnerite juurde

Säilitage oma mikseri omadused Boschi puhastus- ja hooldustoodetega.

Meie mikseritel on täiustatud tehnoloogia, mis tagab pika vastupidavuse sagedasel kasutamisel kodumajapidamises. Meie puhastus- ja hooldustoodetega võite nautida nende eeliseid veel kauem. Need aitavad pikendada seadmete eluiga ning võite arvestada ka tööomadustega, mis vastavad ka kõrgeimatele standarditele.

Teie Boschi mikserit on kõige parem parandada Boschi varuosadega.

Selleks et teie toidumikser püsiks samas seisukorras nagu ostu hetkel, soovitame Boschi originaalvaruosi. Kõigi originaalvaruosadega on kaasas meie spetsialistide tugi. See on parim viis kindlustada toidumikserile veel pikem eluiga.

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.