Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Kõik mida on vaja nõudepesumasina veel parema ja pikaajalisema töötamise jaoks.

Tõstke oma ootusi.

Selleks et nõudepesumasin peseks nõud ka aja möödudes säravaks, pakub Boschi veebipood puhastus- ja hooldustooteid koos praktiliste tarvikutega, mis muudavad nõudepesu veel tõhusamaks. Ning juhul, kui miski tuleb välja vahetada, võite olla kindel, et meie originaalvaruosad hoiavad teie nõudepesumasina nagu uuena.

Just teie nõudepesumasina jaoks – Boschi originaallisatarvikud.

Pole oluline, millist lisatarvikut te oma Boschi nõudepesumasina jaoks vajate, meie teeninduspartnerite juures leiate selle hõlpsalt üles. Muidugi võite kindel olla ka läbiproovitud kvaliteedile.

Teeninduspartnerite juurde

Boschi puhastus- ja hooldustooted aitavad hoida nõudepesumasinat sellisena, nagu see oli ostes.

Boschi nõudepesumasinad teenivad teid kaua ja tõrgeteta. Selle hõlbustamiseks kasutage meie soovitatud puhastus- ja hooldustooteid, mis säilitavad masinate tõhususe ja tagavad pikema eluea.

Pikendage oma kodumasinate kvaliteeti veel rohkem, kasutades Boschi varuosi ja tehnilist tuge.

Boschi originaalvaruosad sobivad ideaalselt teie pesumasinaga. Koos meie teeninduspartnerite hooldustehnikute väärt toega võite olla kindel, et teie nõudepesumasin töötab nii, nagu projekteerija ette nägi.

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.