Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Automaatse espressomasina piim piimavahustajaga

Milline piim sobib kõige paremini vahustamiseks täisautomaatses espressomasinas?

Piimavaht on iga kohvi krooniks. Kuid milline piim sobib vahustamiseks täisautomaatse espressomasinaga? Boschi kodumasinate hooldusteeninduse spetsialistid kasutavad imeliselt kreemja piimavahu saamiseks toatemperatuuril kõrgpastöriseeritud piima. Suurem valgusisaldus on parem. See võib tootjatel erineda. Hea, stabiilse vahu eelduseks on täisautomaatse espressomasina korralik puhastamine ning rasva eemaldamine maksimaalses võimalikus ulatuses. Masinas olevad rasvajäägid takistavad vahu moodustumist. Vahustamiseks sobivad põhimõtteliselt kõik täisautomaatsed espressomasinad. See on vastus ka küsimusele, milline täisautomaatne espressomasin teeb parimat vahtu.

Seega kasutage täiusliku vahu saamiseks oma täisautomaatsest espressomasinast kõrgpastöriseeritud piima ning jälgige, et seade oleks puhas ja rasvavaba. Nii saate nautida samasugust vahtu nagu Itaalias.

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.