Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Terve rida võimalusi hoida oma toiduvalmistusseadmed parimas seisukorras.

Terve maailm erilisi toiduvalmistusvahendeid meie teeninduspartnerite juurest.

Boschi teeninduspartnerite juurest leiate terve rea kasulikke lisatarvikuid ja hooldustooteid alates grillpannidest kuni klaasipuhastusvahenditeni, samuti varuosi, mis on mõeldud just teie Boschi toiduvalmistusseadmele. Nii et mida iganes te ka ei valmistaks, meie poest leiate alati midagi.

Teeninduspartnerite juurde

Täiendage oma Boschi toiduvalmistusseadet meie originaallisatarvikutega.

Meie teeninduspartnerite juures võite olla kindel, et saate Boschi kvaliteedi. Saate suurima tootevaliku ja leiate oma toiduvalmistusseadmetele originaallisatarvikuid kõige lihtsamini.

Teeninduspartnerite juurde

Kauakestev sära: Boschi puhastus- ja hooldustooted.

Ükskõik kas piim keeb pliidil üle või praad pritsib ahju seinale rasva, meie teeninduspartnerite juurest leiate puhastus- ja hooldustooted, mis mitte ainult ei eemalda kiiresti toidujäljed ja pritsmed, vaid hoiavad ka teie seadme kauem laitmatus seisukorras.

Meie spetsiaalsete varuosade kasuks otsustamine on arukas tegu.

Ükskõik kui kaua olete pliidi, pliidiplaadi või ahjuga toitu valmistanud, kui teil tekib sellega probleeme, saate kiiresti taastada endise seisukorra ning jätkata suurepäraste tulemuste saavutamist harjumuspärasel viisil. Kõik tänu Boschi originaalvaruosadele ja meie erikoolitusega tehnilisele toele.

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.