Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Tolmuimeja puhastamine

Tolmuimeja puhastamine – osa osa järel taas valmis kasutamiseks

Kas soovite oma tolmuimejat puhastada? Olgu tegu tolmuimeja filtri, vooliku, toru või muu osaga, lugege meie nõuandeid tolmuimeja puhastamise kohta:

Tolmuimeja harja ja toru puhastamine on väga lihtne. Võtke need tolmuimeja küljest lahti, kontrollige, ega miski pole neisse kinni jäänud, eemaldage harjalt ebemed ja peske harja sooja jooksva vee all ilma pesuvahendita ning laske õhu käes kuivada.

Samamoodi võite teha ka tolmuimeja filtriga. Kui filter on pestav, võite seda pesta vaid veega, ilma pesuvahendita. Laske sellel õhu käes 24 tundi kuivada.

Tolmuimeja vooliku puhastamine toimub põhimõtteliselt samamoodi. Kui arvate, et tolmuimeja voolikusse on midagi kinni jäänud, võite lükata harjavarre või muu pika eseme voolikusse ning proovida ummistust niiviisi eemaldada.

Kotita tolmuimeja puhastamiseks eemaldage tolmuhoidik seadmest, tühjendage see ja peske sooja voolava vee all ning laske täielikult kuivada. Ärge pange tolmuhoidikut mitte mingil juhul veel märjana seadmesse. See peab olema täiesti kuiv. Sama kehtib filtri puhastamise kohta kotita tolmuimejas. Võtke see tolmuimejast välja, järgige kasutusjuhendis olevaid juhiseid ja puhastage seda üksnes veega. Filtril tuleb lasta vähemalt 24 tundi toatemperatuuril kuivada.

Tolmuimeja mootori puhastamine tuleks meie teeninduspartnerite hooleks.

Kui teil on tolmuimeja puhastamise kohta veel küsimusi, helistage lisateabe saamiseks meie klienditeenindusse numbril 6007877. Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00. Aitame teid hea meelega.

Kontakt

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.