Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Terve hulk viise oma tolmuimeja hoidmiseks tippvormis.

Optimaalne tolmu imemine.

Ükskõik kas tegu on kotiga või kotita mudeliga, meie teeninduspartnerite juurest leiate kõik vajaliku tolmuimeja hoidmiseks heas töökorras. Tolmukottidest ja filtritest kuni eritarvikuteni, mis aitavad pääseda kõige raskematesse nurkadesse ja pragudesse.

Teeninduspartnerite juurde

Kasutage oma tolmuimeja võimalusi maksimaalselt ära Boschi originaallisatarvikutega.

Kui vajate oma Boschi tolmuimeja jaoks originaallisatarvikuid, pöörduge meie teeninduspartnerite poole. Sealt leiate kõige lähemalt laia valiku tarvilikke kaupu.

Teeninduspartnerite juurde

Hoidke õhk puhas ja tolmuvaba Boschi tolmukottide ja filtritega.

Alates meie algupärasest Bionic Filter AirFreshi süsteemist, mis eemaldab lõhnad, kuni PowerProtecti tolmukottideni leiate meie teeninduspartneritelt just õiged varuosad oma tolmuimejale. Kõik töötab garanteeritult täiuslikus harmoonias teie seadmega.

Boschi varuosad – ideaalne sobivus teie tolmuimejaga.

Olgu tegu varuvooliku või lisaotsakuga pehmele mööblile, meie varuosad töötavad teie Boschi tolmuimejaga garanteeritult ideaalselt. Meie kogenud tugimeeskond aitab teil meeleldi valida just teie vajadustega sobiva tarviku, et kindlustada tõrgeteta töö.

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.