Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Tolmukotita tolmuimeja puhastamine

Kotita tolmuimeja puhastamine – siit saate teada, kuidas seda teha

Kotita tolmuimeja puhastamiseks kontrollige kõigepealt, kui täis on tolmumahuti, ja tühjendage see. Vajadusel võite pesta tolmumahutit sooja voolava vee all, järgides kasutusjuhendit. Laske mahutil vähemalt 24 tundi toatemperatuuril kuivada ja pange see tolmuimejasse tagasi alles täiesti kuivana. Võite kuivatada kotita tolmuimeja filtrit samamoodi.

Kui arvate, et teie kotita tolmuimejas on sisemine ummistus, kuna see ei ime enam või teeb valju müra, kontrollige ühekaupa tolmumahutit, väljuva õhu filtrit, tolmukollektorit, toru, voolikut ja põrandaotsakut. Kas mõni ese on sisse kinni jäänud? Proovige seda ettevaatlikult eemaldada.

Kas vajate abi või on teil tolmuimeja kohta küsimusi? Helistage meie klienditeenindusse – 6007877. Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00. Aitame teid hea meelega.Jääme teie kõnet ootama.

Kontakt ja info

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.