Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Õigusalane info

Käesoleva võrgulehekülje bosch-home.ee omanik on BSH Home Appliances AB Eesti filiaal, c/o Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis Lätis Leedus, Suurtüki 4 b, 10133 Tallinn, Eesti, edaspidi "BSH".

Küpsised

1. Käesolev võrgulehekülg sisaldab nn “küpsiseid”.

2. Küpsis on kasutaja arvutisse salvestatav väike tekstifail, mis võimaldab võrguleheküljel varasema külastaja järgmisel külastuskorral ära tunda. Tekstifail sisaldab teavet ja selle eesmärgiks on võrgulehekülje kasutamist hõlbustada. Küpsise abil ei saa kasutaja isikut tuvastada, see tuvastab ainult võrgulehekülje külastamiseks kasutatud arvutisse paigaldatud veebilehitseja. Küpsis ei sisalda viirusi.

3. Küpsiseid on kaht tüüpi. Üks neist salvestab faili kasutaja arvutisse pikemaks ajaks. Seda kasutatakse nt funktsioonide puhul, mis teatavad pärast viimast külastust võrguleheküljel toimunud uuendustest.

Teine küpsisetüüp on nn sessiooniküpsised. Sessiooniküpsised salvestatakse arvuti mällu ajaks, mil kasutaja viibib võrguleheküljel. Sessiooniküpsised kustutatakse, kui kasutaja oma veebilehitseja sulgeb.

4. BSH võrguleheküljel kasutatakse ainult sessiooniküpsiseid, mis võimaldavad keeleversiooni tuvastamist, toodete esitlemise hõlbustamist ja pildiarhiivi otsingutulemuste esitamist. Pildiarhiivi kasutamise eeltingimuseks on sessiooniküpsiste kasutamise lubamine. Rohkem infot küpsiste kohta

Isikuandmete käsitsemine

1. Kõiki võrgulehekülje kaudu ettevõttele BSH esitatud isikuandmeid käsitsetakse vastavalt Eesti isikuandmete kaitse seadusele. BSH töötleb isikuandmeid võrgulehekülje ja kliendisuhte haldamiseks ja lepingute sõlmimiseks või muude teie soovitud toimingute tegemiseks. Oma isikuandmete esitamisega nõustute, et BSH neid isikuandmeid kasutab. Isikuandmed salvestatakse lühikeseks ajaks pärast tellimuse esitamist, et võimaldada soovitud toote või teenuse tarnimist. Pärast teenuse osutamist kustutatakse andmed BSH registrist. BSH ei edasta isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma teie loata.

2. BSH Home Appliances AB Eesti filiaal, c/o Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis Lätis Leedus, Suurtüki 4 b, 10133 Tallinn, Estonia, vastutab käideldavate isikuandmete eest. Kui soovite teavet selle kohta, milliseid isikuandmeid BSH Home Appliances käitleb, võite esitada kirjaliku päringu ülaltoodud aadressil.

Kui BSH käitleb teie isikuandmeid vastuolus isikuandmete kaitse seadusega, on teil õigus nõuda selliste andmete korrigeerimist, blokeerimist või kustutamist.

3. BSH võib avaldada teie isikuandmeid juhul, kui selline kohustus tuleneb seadusest või kohtuotsusest. Isikuandmete esitamisega BSH'ile vastavalt ülaltoodule nõustute sellise isikuandmete avaldamisega.

Võrgulehekülje kasutustingimused

Võrguleheküljel esitatud teave on avaldamise hetke seisuga võimalikult korrektne. BSH ei anna garanteeri teabe, linkide või muu võrguleheküljelt saadud info õigsust. BSH ei vastuta võimalike vigade või puuduvate andmete eest võrgulehekülje sisus. Igasugune teave on esitatud ja kasutamiseks ette nähtud eeldusel, et BSH ei vastuta mingi majandusliku kahju, kahjutasukohustuse, kahjustuse ega kulu eest, mis osaliselt või täielikult, otseselt või kaudselt tuleneb sellise teabe kasutamisest või sellise isiku antud teabe järgimisest.

BSH jätab endale õiguse teha teabes muudatusi ja parandusi igal ajal ja ette teatamata. Võrgulehekülg võib hoolduse vms tõttu olla ajutiselt kasutamiseks suletud. BSH ei vastuta võrgulehekülje võimalike häirete, sidekatkestuste vms eest.

Autoriõigus

Käesoleva võrgulehekülje sisu on BSH omand ja seadustega kaitstud. Teabe reprodutseerimine, edastamine, kopeerimine, levitamine ja salvestamine BSH vastava loata on keelatud, kui pole märgitud teisiti.

Autoriõigus © 2018 BSH Home Appliances AB Eesti filiaal.