Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Multikeetja

Multikeetja AutoCook: kiire ja lihtne toiduvalmistamine

Kõik oskavad süüa teha. See on lubadus!

Värsked ja tervislikud kodutoidud on trendikad. Uus Boschi AutoCook on tõeliselt mitmekülgne seade teie köögis, millega valmivad maitsvad söögid kiiresti ja imelihtsalt.

Boschi AutoCook.

Söök on valmis! Kiiremini ja lihtsamalt kui kunagi varem.

Röstimine, küpsetamine, keetmine, pruunistamine, aurutamine, praadimine, sous-vide küpsetamine – AutoCookiga on kõik see ühes seadmes. Pole tähtis, kui palju on teil aega, kogemust või ruumi, selle seadmega on toiduvalmistamine nauding.

AutoCooki seadmete juurde

Toit valmib kõigest 3 sammuga.

Valmistage oma lemmikretsept AutoCooki abil vaid kolme sammuga. Õige temperatuur ja küpsetusaeg on juba eelseadistatud ja soovitud roa jaoks kiiresti valitavad. Salvestada saate ka oma retsepte. Innovatiivne induktsioonitehnoloogia tagab kuumuse ühtlase jaotumise ning täpse temperatuuri. Rõhu all auruga kiirkeedufunktsioon säilitab vitamiinid ja vähendab oluliselt valmimisaega.

AutoCook: kaasas kokaraamat ja kokandusrakendus.

Kaasas on kokaraamat ja kokandusrakendus.

Laske end inspireerida eesootaval suurel roogadevalikul: AutoCooki kokaraamatus ja praktilises AutoCooki rakenduses on rohkem kui 100 retsepti maailma eri köökidest koos üksikasjalike juhenditega. Rakenduses on ka teised nutikad funktsioonid nagu ostunimekiri ja arvukad näitlikud videod ning sinna lisatakse pidevalt uusi retsepte.

Rohkem teavet

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.

MyBosch

Registreeruge tasuta ja nautige palju eeliseid!