Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Sisseehitatud nõudepesumasinad

Integreeritud nõudepesumasinad säästavad nii ruumi kui ka teie selga.

Boschi sisseehitatud nõudepesumasinad on paigaldatavad tööpinna alla või kõrgesse kappi, kus need on silmade kõrgusel, mis säästab teie selga. Kui tööpinna kõrgus alumisest servast on 87 cm või rohkem, soovitame valida XXL nõudepesumasina. Selle 5 cm ruumikam sisemus võimaldab paremini ära mahutada ahjupannid, vaagnad ja potid.

Mille poolest erinevad integreeritavad ja täisintegreeritavad nõudepesumasinad?

Integreeritavad nõudepesumasinad

Integreeritaval nõudepesumasinal paigaldatakse seadme luugile köögiga kokkusobiv plaat, nii et näha on ainult nõudepesumasina juhtpaneel. See paigaldatakse ühest tükist koosneva tööpinna alla.

Täisintegreeritavad nõudepesumasinad

Täisintegreeritavate nõudepesumasinate esikülg kaetakse köögikappidega kokkusobiva ukseplaadiga. Juhtpaneel ei jää nähtavale. Nõudepesumasina nuppudele pääseb ligi luugi avamisel. See paigaldatakse ühest tükist koosneva tööpinna alla.

Kuidas saan oma nõudepesumasina hiljem sisse ehitada?

Nõudepesumasinaid saab paigaldada nii tööpinna alla kui ka kõrgesse seinakappi. Silmade kõrgusel asuvad seadmed on ergonoomilised, kuna teil ei ole vaja nende kasutamiseks kummardada. Pakume ka kompaktseid seadmeid, mille saab paigaldada 45 cm nišši või silmade kõrgusele. See on ideaalne variant väikesesse kööki või lisaseade jaoks.

Millised on valikud, kui tööpind on kõrgem kui 87 cm?

Kui tööpinna alumine serv on 87 cm kõrgusel, soovitame valida XXL nõudepesumasina. Need mudelid on 5 cm kõrgemad, pakkudes lisaruumi ahjupannide ja suurte taldrikute jaoks.

Mis on dekoratiivplaadiga sisseehitatud nõudepesumasin?

See on sissehitatud nõudepesumasin, millele paigaldatakse teie köögikappidega kokkusobiv dekoratiivplaat või eritarvikuna saadavalolev roostevabast terasest plaat.

Kuhu ei tohiks nõudepesumasinat paigaldada?

Nõudepesumasinat ei tohi paigaldada eraldiseisva pliidiplaadi alla, kuna see võib põhjustada ülekuumenemisest või kondensatsioonist tingitud kahjustusi.

Miks valida roostevabast terasest ümbris?

Roostevabast terasest ümbrise saab paigaldada nõudepesumasina paremale ja vasakule küljele. See lihtsustab paigaldamist ja puhastamist ning annab nõudepesumasinale elegantsema välimuse.

Ideaalsed tulemused, väljapeetud disain. Boschi sisseehitatud seadmed teie unistuste kööki.

Selleks et teie köögist saaks tõeline unistuste köök, pakume teile lisaks nõudepesumasinale täielikku valikut külmikuid, sügavkülmikuid ja laitmatult integreeritud keedu- ja küpsetusseadmeid. Kõik meie kodumasinad ühendavad endas ajatu ja väljapeetud disaini suurepärase tehnilise kvaliteedi ning maksimaalse ökonoomsuse, vastupidavuse ja mugavusega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.