Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Auruseadmed

Säilib see, mis keetmisel kaob: maitse ja vitamiinid.

Boschi auruseadmed on kõige leebem ja tervislikum toiduvalmistamise viis. Kuum aur küpsetab toidu eriti õrnalt, mis tähendab, et säilivad väärtuslikud vitamiinid ja mineraalid. Maitsed tulevad paremini esile ja köögiviljad säilitavad oma värvi. Lühidalt: meie aurufunktsiooniga pliidid on tervislikust toitumisest lugu pidavale inimesele parim valik.

Mille poolest erinevad auruti ja auruahi?

Aurutid

Aurufunktsiooniga pliit küpsetab toitu veeauruga. See kohtleb toiduaineid väga õrnalt, säilitades kõik vitamiinid ja mineraalid. Kuna Boschi aurufunktsiooniga pliitidel on oma veepaak, ei vaja need eraldi veeühendust. Aurutiga valmib toit väga leebelt ja seal säilib kogu maitse ning kõik vitamiinid ja mineraalid.

Auruahjud

Auruahjud on auruseadmed, milles on võimalik nii aurutamine kui ka küpsetamine. Või mõlemad korraga. Need kasutavad lisaks kuumale õhule õrna veeauru.

Kuhu on võimalik aurutit või auruahju paigaldada?

Aurufunktsiooniga pliite või ahjusid on võimalik paigaldada kuni 550 mm sügavustesse kõrgetesse kappidesse või 300 mm sügavustesse seinakappidesse. Kõrgesse kappi paigaldatav seade peab olema 45 cm kõrgune (mahutavus 38 liitrit). Kui soovite auruti paigaldada seinakappi, valige 38 cm kõrgune mudel (mahutavus 22 liitrit).

Millistes värvitoonides auruahjud saadaval on?

Auruahjud on saadaval toonides Stainless Steel, Polar White, Vulcan Black ja Satin Brown.

Mida tuleks arvestada aurufunktsiooniga pliidi või ahju sisseehitamisel?

Aurufunktsiooniga pliidid ja ahjud tuleb alati paigaldada ahju või muu seadme peale, mitte alla. Nii saab aur avamisel vabalt ülespoole hajuda.

Kas erinevate toitude valmistamisel võivad nende lõhnad seguneda?

Aurutis saab valmistada üksikuid kõrvalroogi või terveid eineid, ilma et nende lõhnad seguneksid.

Milline seade sobib auruseadmega kõige paremini kokku?

45 cm paigalduskõrgusega auruahjude ja aurufunktsiooniga pliitidega sobib ideaalselt 14 cm soojendussahtel. Selle kombinatsiooni jaoks vajalikud mõõtmed on samad mis 60 cm ahjul.

Mille poolest erineb toitude sulatamisel auruseade mikrolaineahjust?

Mikrolaineahju saab kasutada külmutatud toidu eriti kiireks sulatamiseks. Auruti säilitab sulatamisel rohkem vitamiine ja maitset, mis on tervislikum.

Ideaalsed tulemused, väljapeetud disain. Boschi sisseehitatud seadmed teie unistuste kööki.

Selleks, et teie köögist saaks tõepoolest unistuste köök, pakume lisaks keetmiseks ja küpsetamiseks mõeldud integreeritavatele seadmetele ka sisseehitatavaid nõudepesumasinaid ning külmikuid ja sügavkülmikuid. Kõik meie kodumasinad ühendavad endas ajatu ja väljapeetud disaini suurepärase tehnilise kvaliteedi ning maksimaalse ökonoomsuse, vastupidavuse ja mugavusega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.