Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Mikrolaineahjud

Boschi mikrolaineahjud: täielik nauding lühikese ajaga.

Kui soovite keetmisel ja küpsetamisel aega ja energiat säästa, on Boschi mikrolaineahjud selleks ideaalne lahendus. Eriti väikeste portsjonite valmistamine on mikrolaineahjus võrreldes tavalise ahju või pliidiga oluliselt kiirem ja ökonoomsem. Ja külmutatud toiduained sulavad tundide asemel minutitega.

Kas soovite mikrolaineahju või integreeritud mikrolaineahjuga kompaktahju?

Mikrolaineahjud sobivad paigaldamiseks kõrgesse kappi või seinakappi. Integreeritud mikrolaineahjuga kompaktahjud on tõeliselt mitmekülgsed seadmed, mis ühendavad klassikalised küpsetusfunktsioonid võimalusega tõeliselt kiiresti toitu valmistada.

Millises suuruses mikrolaineahjud ja kompaktahjud saadaval on?

Mikrolaineahjud on integreeritavad 50 või 60 cm laiustesse seinakappidesse või 60 cm laiustesse kõrgetesse kappidesse. Integreeritud mikrolaineahjuga kompaktahjud on saadaval 60 cm laiusena.

Millistes värvitoonides mikrolaineahjud ja kompaktahjud saadaval on?

Meie mikrolaineahjud on saadaval toonides Stainless Steel, Polar White ja Vulcan Black. Kompaktahjud on saadaval ka toonides Satin Brown ja Sand Quarts.

Kas mikrolaineahjus saab valmistada ka suuremate mõõtmetega roogasid?

Ilma pöörleva taldrikuta mahuvad mikrolaineahju ka suuremate mõõtmetega anumad ja toidud.

Mida on samasse nišši mikrolaineahju asemel veel võimalik paigaldada?

Auruti säilitab toidu sulatamisel ja soojendamisel rohkem vitamiine ja maitset. Selle saab integreerida kõrge kapi nišši, mis on mõeldud mikrolaineahjule. Kompaktne seade pakub lisaks mikrolaineahju funktsioonile kõiki tavapärase ahju kuumutusvõimalusi.

Ideaalsed tulemused, väljapeetud disain. Boschi sisseehitatud seadmed teie unistuste kööki.

Selleks, et teie köögist saaks tõepoolest unistuste köök, pakume lisaks keetmiseks ja küpsetamiseks mõeldud integreeritavatele seadmetele ka sisseehitatavaid nõudepesumasinaid ning külmikuid ja sügavkülmikuid. Kõik meie kodumasinad ühendavad endas ajatu ja väljapeetud disaini suurepärase tehnilise kvaliteedi ning maksimaalse ökonoomsuse, vastupidavuse ja mugavusega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.