Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Õhupuhastid

Värske tuulehoog teie köögis.

Selleks, et tunneksite toitu valmistades vaid neid lõhnu, mida soovite, oleme välja töötanud valiku eriti võimsaid õhupuhasteid. Samas on tänu isolatsioonile ja madala müratasemega mootorile need nii vaiksed, et teie ega teie külalised ei kuule praktiliselt midagi.

Boschi söefiltriga õhupuhasti

Söefiltriga õhupuhasti annab sulle piiramatud võimalused oma köögi sisustamiseks. Ei ole vaja olemasolevate torudega arvestada ega tülikaid torupaigaldustöid ette võtta.

Loe lähemalt CleanAir filtri kohta
Millises laiuses õhupuhastid on saadaval?

Olenevalt disainiseeriast on meie õhupuhastid saadaval 40 cm kuni 120 cm laiustena.

Kui suurt õhupuhastit ma enda kööki vajan?

Pakume parimaid õhupuhasteid igas suuruses köökidesse. Meil on sobivad lahendused nii köök-elutuppa kui ka väiksesse suletud kööki.

Õhupuhasti võimsus peaks olema toa ruumala korrutatud vähemalt kuuega.

Õhupuhasti võimsus = ruumi pikkus x laius x kõrgus x 6

Miks on retsirkulatsiooniga õhupuhasti veelgi vaiksem ja võimsam?

Eritarvik CleanAir Module

CleanAir Module muudab õhu retsirkulatsioonisüsteemi veelgi tõhusamaks. See koosneb spetsiaalsest aktiivsöefiltrist, mis kestab kaks korda kauem kui samaväärne söefilter. CleanAir Module’i süsteemiga õhupuhasti on väljatõmberežiimis võrreldes teise samaväärse õhupuhastiga 3 dB vaiksem.

Mida tuleks arvestada puhastamisel ja hooldusel?

Kõik Boschi rasvafiltrid on pestavad nõudepesumasinas. Õhupuhastite suletud sisekorpus muudab puhastamise lihtsamaks, kuna seal puuduvad nurgad ja servad.

Milline on äratõmbega ja retsirkulatsiooniga töötavate õhutussüsteemide vahe?

Õhu äratõmbel eemaldatakse toiduvalmistamisel tekkiv aur ja lõhnad ventilaatoriga ning suunatakse väljalasketoru kaudu õue või lõõri. Retsirkuleeriva õhutussüsteemi puhul filtreeritakse ruumis ringlevat õhku.

Kui suur peab olema õhupuhasti äratõmbetoru?

Soovitame alati valida maksimaalse võimaliku suuruse, 150 mm. Kui äratõmbetoru ja seinaühenduste diameeter on alla 120 mm, siis võib õhu äratõmme tekitada tavapärasest rohkem müra. Sellisel juhul soovitame kasutada väiksema müratasemega töö tagamiseks tsirkuleerivat õhupuhastit.

Kuidas vältida võimsuskadu?

Võimsuskao vähendamiseks peab vahemaa õhupuhasti ja seinaühenduse vahel olema võimalikult väike. Kui vahemaa on liiga suur, soovitame efektiivsuse tagamiseks kasutada õhutsirkulatsiooni.

Millal tuleb õhupuhasti sisse lülitada?

Õhupuhasti tuleb sisse lülitada enne seda, kui asute toitu valmistama. See tagab, et toiduvalmistamisel tekkiva auru äratõmbevoog on juba valmis.

Millal tuleks kööki õhutada?

Õhu väljatõmbe korral on vajalik ka õhu sissevool, mistõttu on vajalik korralik ventilatsioon. Väljatõmberežiimis peaks pliidi lähedal alati olema avatud aken. Küsige oma korstnapühkijalt, mida võtta arvesse täiendava tuleallika või lahtise leegi olemasolul.

Ideaalsed tulemused, väljapeetud disain. Boschi sisseehitatud seadmed teie unistuste kööki.

Selleks, et teie köögist saaks tõepoolest unistuste köök, pakume lisaks keetmiseks ja küpsetamiseks mõeldud integreeritavatele seadmetele ka sisseehitatavaid nõudepesumasinaid ning külmikuid ja sügavkülmikuid. Kõik meie kodumasinad ühendavad endas ajatu ja väljapeetud disaini suurepärase tehnilise kvaliteedi ning maksimaalse ökonoomsuse, vastupidavuse ja mugavusega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.