Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pliidid ja ahjud

Elul on maitset. Boschi pliitide ja ahjudega võib see veelgi parem olla.

Lähtume oma ahjude ja pliitide väljatöötamisel teist ja teie igapäevaelust. Hindame oma seadmeid palju enama kui vaid ideaalsete küpsetustulemuste järgi. Valmistame need kõige stabiilsematest materjalidest ja kontrollime nende vastupidavust lõpututes koormustestides. Nii saate kindel olla, et need teid suurepäraselt teenivad. Päev päeva järel.

Boschi sisseehitatud pliidid: sobituvad ideaalselt, küpsetavad ideaalselt.

Meie sisseehitatud pliidid on teie köögiga märkamatult integreeritavad. Pliit ise paigutatakse tööpinna alla, aga pliidiplaadi juhtnupud asuvad selle peal. Valida on erakordselt suur hulk erineva suurusega mudeleid, mis võimaldavad köögiruumi kasutada just nii, nagu soovite.

Sisseehitatud pliitide juurde

Boschi sisseehitatud ahi: iga köögi täht.

Meie sisseehitatud ahjud saab paigaldada pliidiplaadist eraldi, näiteks silmade kõrgusele seinakappi. Kui sisseehitatud ahi on paigutatud kõrgemale, saate alati oma kokanduslikel meistriteostel silma peal hoida. Ja see tähendab ka väiksemat koormust seljale.

Sisseehitatud ahjude juurde

Meie kompaktahjud: ideaalsed küpsetustulemused ka piiratud ruumiga.

Meie 45 cm laiused sisseehitatud ahjud on ideaalne lahendus väikse köögi, kuid suurte ideedega inimesele. Need sobivad ideaalselt kõrgetesse kappidesse. Meie kompaktsed sisseehitatud ahjud pakuvad täielikku funktsioonide valikult. Saate valida pürolüütilise isepuhastusega või koguni integreeritud mikrolaineahjuga mudeli.

Kompaktahjude juurde

Armastus keetmine ja küpsetamise vastu algab õigest pliidist ja ahjust.

Olenemata sellest, kas eelistate modernset köögisaart või lihtsat seadmerida, meie ahjud ja pliidid vastavad kõigile teie disaininõudmistele. Ahju saab paigaldada pliidiplaadist eraldi, näiteks kõrgesse kappi. Pliit on õige valik siis, kui soovite pliidiplaati otse selle kohale tööpinnale integreerida. Laske oma kujutlusvõime vabaks – meie leiame kõik selleks vajalikud komponendid.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.