Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pliidid ja ahjud

Elul on maitset. Boschi pliitide ja ahjudega võib see veelgi parem olla.

Lähtume oma ahjude ja pliitide väljatöötamisel teist ja teie igapäevaelust. Hindame oma seadmeid palju enama kui vaid ideaalsete küpsetustulemuste järgi. Valmistame need kõige stabiilsematest materjalidest ja kontrollime nende vastupidavust lõpututes koormustestides. Nii saate kindel olla, et need teid suurepäraselt teenivad. Päev päeva järel.

Mille poolest erinevad pliit, ahi ja kompaktahi?

Pliidid

Pliidid paigaldatakse pliidiplaadi ja tööpinna alla madalal paiknevasse kappi. Pliidiplaadi juhtnupud asuvad pliidil. Pliidi väljavahetamisel tuleb kindlasti valida pliidiplaadiga sobiv mudel.

Ahjud

Ahju saab paigaldada otse tööpinna alla või ergonoomiliselt silmade kõrgusele kapi sisse. Eraldiseisva pliidiplaadi saab paigaldada ahjust eemale.

Kompaktahjud

45 cm laiusesse nišši mahtuvad kompaktahjud sobivad ideaalselt ergonoomiliselt kõrgesse kappi paigaldamiseks. Ahju asemel või lisaks saab paigaldada kompaktahju või mõlemad. Kompaktahju saab kombineerida ka integreeritud mikrolaineahju või muude mugavate seadmetega.

Kuidas eelistate oma ahju või pliidi ust avada?

Allapoole avanevad uksed

Allalastavad uksed avanevad suunaga allapoole. Need on kogu oma ulatuses valmistatud turvaklaasist ja lihtsasti puhastatavad. Tänu polsterdatud hingedele sulguvad need väga vaikselt.

Pehmelt sulguva sisuga väljatõmmatav seade

Väljatõmmatava sisuga seade avaneb otse ette, mis võimaldab toitu kergesti ahju panna ja sealt välja võtta. Väljatõmmatava sisuga pliidid ja ahjud tuleks ideaalsel juhul paigaldada pliidiplaadi alla.

Mida peaksin arvestama pliidi või ahju ühendamisel?

Kõik ahjud on ühendamiseks valmis, kuid vajavad elektriühenduseks eraldi kaitset. Pliit tuleb ühendada pädeva elektriku poolt otse kõrgepingetoitega.

Mida peaksin arvestama kompaktahju ühendamisel?

Uue kompaktahju puhul tuleb kontrollida toote ülevaates asuvat mõõtude joonist. Kontrollige kindlasti kõrgust, sügavust ja laiust.

Millised kombineerimisvõimalused on 60 cm niši puhul?

Kui nišš on 60 cm kõrgune, võib paigaldada 45 cm kõrguse kompaktahju koos 14 cm kõrguse soojendussahtliga.

Mida pean arvestama vana pliidi väljavahetamisel?

Küsige oma spetsialistist edasimüüjalt, kas uus seade sobib vana pliidiplaadiga.

Ideaalsed tulemused, väljapeetud disain. Boschi sisseehitatud seadmed teie unistuste kööki.

Selleks, et teie köögist saaks tõepoolest unistuste köök, pakume lisaks keetmiseks ja küpsetamiseks mõeldud sisseehitatud integreeritud seadmetele ka sisseehitatud nõudepesumasinaid ning külmikuid ja sügavkülmikuid. Kõik meie kodumasinad ühendavad endas ajatu ja väljapeetud disaini suurepärase tehnilise kvaliteedi ning maksimaalse ökonoomsuse, vastupidavuse ja mugavusega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.