Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Serie | 8 Täisintegreeritav, OpenAssist

SBA88TD26E

EL infoleht
Energiaklassi vahemik: A+++ kuni D

Ülevaade

Nähtavalt rohkem paindlikkust ning parem ruumikasutus

Liigutatavad osad on olenevalt pesumasina mudelist punased või hallid.

Loputab sättega VarioSpeed Plus kolm korda kiiremini, optimaalse puhastus- ja kuivatustulemusega.

Kasutage sätet VarioSpeed Plus terve masinatäie nõude pesemiseks perfektselt puhtaks lühima võimaliku ajaga. Loputamisaeg on nupuvajutusega kuni 66% lühem, kuid tavapärane puhastustõhusus säilib. Kui vajate nõusid kiirelt, näiteks perekondlike pidude või sünnipäevade puhul, aktiveerige lihtsalt säte VarioSpeed Plus.

IntensiveZone – puhastab kõik kastrulid ja pannid ühe nupuvajutusega.

Funktsioon IntensiveZone tähendab eriti tugevat veesurvet ja tõstetud temperatuuri kogu alakorvis. Niiviisi pestakse määrdunud kastrulid ja pannid optimaalselt, samas kui ülakorvi asetatud haprad nõud on kaitstud.

Programmi algusaega saab edasi lükata

Algusaja viitstardi funktsiooniga saab programmi algusaega soovi korral edasi lükata. Niiviisi saate seadme käivitada ükskõik millisel ajal ööpäeva jooksul. Peale selle on kogu programmi töö jooksul näidikule kuvatud täpne järelejäänud tööaeg.

Door OpenAssist – avamiseks vajutada, käepidet ei ole vaja

Door OpenAssist tähendab, et seadme käepidemeta esikülg on sile ja sulandub mugavalt kaasaegsesse kööki. Luugi saab nimelt avada ühe lihtsa nupuvajutusega. Käepidet ei ole vaja ning nõudepesumasinat saab hõlpsasti täita ja tühjendada.

Koguseandur säästab vett ja energiat.

Pöördeloendur mõõdab veetaset. Kui seadmes on palju nõusid, on vaja suuremat veekogust, et neid üle loputada, ja veetase alaneb. Siis lisatakse vett juurde. Kui seadmes on vähem nõusid, on nende pesemiseks vaja vähem vett. Niiviisi tagab koguseandur optimaalse veekasutuse isegi poole täitumuse või veelgi väiksema nõudekoguse korral. See säästab nii aega kui ka energiat.

Soojusvaheti – alati õige temperatuur optimaalselt õrna nõudepesu jaoks.

Soojusvahetiga nõudepesumasin on eriti õrn kallite klaasnõude ja portselani vastu. Täiesti ohutu. Temperatuurišoki vältimiseks soojendatakse vesi nõuderuumis.

AquaSensor – mõõdab määrdumusastme ja peseb nõud säravpuhtaks.

AquaSensor kohandab veekulu mustusastme ja -tüübi järgi, kontrollides nõudepesuvett infrapunakiirega. Toidujääkide, rasva või nõudepesuvahendi kogus pesuvees näitab, kas pesuprotsess on piisav või on vaja lisapesu.

HygienePlus peseb maksimaalse puhtuse tagamiseks kõrgemal temperatuuril.

HygienePlus on uus funktsioon, mida saab lisaks valida mitmete nõudepesuprogrammide juurde. Tänu loputuse ajal u 10-minutisele puhastamisele kuni 70 °C temperatuuri juures, tagab see maksimaalse hügieeni. Seetõttu sobib HygienePlus neile, kes esitavad hügieenile väga kõrgeid nõudmisi, näiteks väikelaste või allergikutega pered.

Klaasihoidik – kindlam tugi klaasidele.

Klaasihoidik alakorvis sobib eriti hästi kõrgetele klaasidele, pudelitele ja vaasidele.

Zeolith®-tehnoloogia – maksimaalne kuivatustulemus ja säravad klaasid, äärmiselt väike energiakulu.

Tänu auhinnatud Zeolith®-tehnoloogiale on nüüd sama heade kuivatustulemuste juures võimalik energiakulu veelgi vähendada. Kuivatusprotsess kulutab äärmiselt vähe energiat ja energiakulu väheneb märgatavalt – madalaim energiakulu parimas energiaklassis A+++ ja kuni 10% madalam. Väikese energiakulu saladus on looduslik mineraal tseoliit. Seda saab korduvalt kasutada, peab vastu kogu seadme tööaja ja seda ei ole vaja vahetada.

SuperSilence – peseb väga vaikselt – ainult 40–45 dB.

Mitmete müra summutavate meetmetega teeb elektrooniliselt juhitav mootor SuperSilence-nõudepesumasina töö väga vaikseks. Praktiline köögis, kus süüakse, või avatud köögi korral.

Veiniklaasihoidik – kindel ja stabiilne tugi veiniklaasidele ning nende optimaalne pesu.

Meie uus spetsiaalse kujuga veiniklaasihoidik võimaldab pesta veini- ja šampanjaklaase Boschi nõudepesumasinas, millel on korvisüsteem VarioFlex või VarioFlexPlus. Garanteeritult puhas ja turvaline. Veiniklaasihoidik paigutatakse alakorvi ja selles on ruumi 4 kõrge jalaga klaasi jaoks. Lihtne lukustusfunktsioon hoiab klaase paigal ja uus nõudepesuprogramm, 40° klaasipesu, peseb klaasid säravpuhtaks. Boschi uus veiniklaasihoidik – SCHOTT ZWIESEL soovitab.

Reguleeritava kõrgusega kuni 5 cm kolmel tasemel, isegi täis laaditud korvi puhul.

Tänu kolmekordsete Rackmatic-süsteemile saab pealmise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida. Saate seda teha ka siis, kui masin on täis. See aga tähendab veelgi rohem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

EcoSilence Drive: äärmiselt energiasäästlik, vaikne ja pikaealine.

Bosch on välja töötanud võimsa mootori EcoSilence Drive, et muuta nõudepesu veelgi energiasäästlikumaks. Erinevalt teistest on see eriti kiire, eriti energiasäästlik ja kasutab minimaalselt elektrit. Mootoril EcoSilence Drive puuduvad söeharjad, mis teeb seadme töö väga vaikseks, kuid peseb samas nõud säravpuhtaks.

Easy Start

Easy Start soovitab teie nõudepesumasina jaoks sobivat programmi. Teie peate vaid sisestama nõude ja söögiriistade tüübi, nende koguse ja mustuse astme. Te ei pea ise nuputama, milline programm teie vajadustega sobib.

Push Notifications

Kui soovite, saadetakse teie mobiilile tõuketeatised,

et oleksite alati asjdega kursis. Rakenduses Home Connect leiate kohe oma nõudepesumasina praeguse programmi oleku ning muu vajaliku teabe.

ActiveWater-tehnoloogia – vähem vett, vähem energiat, rohkem tõhusust.

See uudne nõudepesutehnoloogia saavutab keskkonnahoidliku pesu juures maksimaalse tulemuse ja säravpuhtad nõud. Sihipärane veejaotus säästab vett ja energiat, optimeeritud filtritehnoloogia, kiire kuumutus ja võimas pump kiirendavad veeringlust.

40° klaasipesuprogramm – pehme nõudepesuprogramm, mis puhastab ja kuivatab nõud õrnalt. Särav tulemus.

Uus klaasipesuprogramm Klaasipesu 40° peseb ja kuivatab ka haprad kristallklaasid ettevaatlikult ja õrnalt – klaasid saavad kauni sära. See toimub tänu madalatele temperatuuridele, eelkõige on kohandatud loputusprotsessis kasutatavaid temperatuure, ja pikendatud kuivatusprotsessile. Säravad klaasid ja märkide puudumine kuivatusprotsessist räägivad selget keelt – programm peseb õrnalt ja saavutab särava tulemuse.

TFT-näidik annab kiiresti teavet programmi oleku, järelejäänud tööaja, vee- ja energiakulu kohta.

TFT-näidik annab kiiresti ülevaatlikku teavet. Värviline näidik edastab sümbolite ja hõlpsasti loetava teksti kujul teavet programmide, valikuliste lisafunktsioonide, programmi oleku, järelejäänud tööaja ja palju muu kohta. Praktilised juhised juhatavad Teid läbi programmi ning annavad head nõu, kuidas efektiivse kasutamisega vähendada vee- ja energiakulu. Peale selle teavitab see soola- ja loputusvahendi tasemest.

TimeLight – täpne järelejäänud tööaeg projitseeritakse selgelt köögipõrandale.

TimeLight-funktsioon teatab, kas seade töötab veel, ja projitseerib järelejäänud tööaja põrandale. Peale selle näidatakse programmi olekut.

Automaatprogrammid – ideaalne pesutulemus.

Veekulu, veetemperatuur ja pesuaeg kohandatakse täpselt vastavalt määrdumusastmele. See annab parima võimaliku tulemuse ning säästab samas vett ja energiat.

Klaasikaitsetehnoloogia – habraste klaasnõudega eriti õrn.

Pehme vesi põhjustab klaasi korrosiooni. Seetõttu mõõdavad ja reguleerivad Boschi nõudepesumasinad klaasikaitsetehnoloogia abil pidevalt vee karedust. Nii saame tagada, et kallid klaasnõud ja habras portselan pestakse alati õrnalt.

Connectivity

Remote Diagnostics

Kui midagi peaks minema valesti, saate kasutada Home Connecti abiliini ning rääkida meie klienditoe esindajaga, kes saa kaugühenduse abil teie nõudepesumasinat kontrollida. Kui vaja on tulla kohapeale, on meie esindajal juba kaasas kõik vajalikud varuosad, mis säästab aega ja raha.

*Remote Diagnostics ei ole vee saadaval pesumasinate ja kuivatite puhul (staatus: 2015).

Your energy usage, up to you.

We all get to choose our home appliances, but we don’t always have a say when it comes to energy usage. Home Connect’s FlexStart option allows you to use your Bosch home appliances in the most efficient way. If you are using an EEBUS-based energy management system for your smart grid connection or photovoltaic collector, you can now choose the timeframe in which your home appliances are supposed to operate - easily, with the Home Connect app on your mobile device. Your energy management system then automatically uses the best available energy source for the operation of your home appliances. Finally, home appliances that adapt to your green thinking.

EmotionLight with adjustable color: Your dishes under the perfect spotlight.

Unloading the dishwasher can be a chore. The EmotionLight feature with Home Connect invites vibrant colour into your day. Simply select your desired colour with the LED colour picker via the Home Connect app and keep your kitchenware radiant, on and off the table.

The dishwasher that keeps count for you.

Running out of dishwasher tablets is the last thing you want when you need clean dishes. The Tab Counter on the Home Connect app tracks your consumption and informs you via push notification when you’re down to your last five tablets according to your last purchase. Finally, a dishwasher that looks after itself.

Performance

Precise glass protection

Retains the luminous shine of your glasses, even after many wash cycles. A special valve automatically keeps water hardness at an optimally balanced level – fully independent of your water hardness settings.

Lisainformatsioon

Energiatarve ja jõudlus
 • Energiatõhususklass A+++ (energiatõhususklasside vahemik alates A+++ kuni D)
 • Programmi Ökonoomne 50°C veekulu aastas: 2660 liitrit (280 standardset pesutsüklit). Tegelik veekulu põhineb seadme kasutamisel.
 • Mahutavus: 14 nõudekomplekti
 • Müratase: 41 dB(A) re 1 pW,
 • Müratase (vaikne programm): 39 dB(A) re 1 pW
 • Wi-Fi
Programmid ja erifunktsioonid
 • 8 programmi: intensiivpesu 70 GC, automaatprogramm 45-65 GC, ökonoomne 50 GC, vaikne programm 50 GC, KURZ 60 GC, GLAS 40 GC, kiirpesu 45 GC, eelloputus
 • 4 erivalikut: REST, IntensiveZone, VASP, HygienePlus
 • Machine Care
 • Zeolith-kuivatus
Disain ja mugavus
 • VarioFlex Pro korvisüsteem punaste puutepunktidega
 • VarioDrawer Pro
 • Doseerimise abivahend DosageAssist
 • Rackmatic reguleeritava kõrgusega ülemine korv (3 astet)
 • OpenAssist
 • Automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus
 • Kõrge eraldusvõimega TFT-värviekraan graafiliste sümbolite ja tekstiga
 • EmotionLight Pro, valge
 • TimeLight
Tehnoloogia
 • EcoSilence Drive
 • Sensorid: Aqua-Sensor, Load-Sensor
 • Veepehmenduselektroonika
 • Elektrooniline soola lisamise näit
 • Elektrooniline loputusvahendi lisamise näit
 • Isepuhastuv kolmeastmeline filtrisüsteem lainelise mikrofiltriga
 • Roostevabast terasest sisemus
Turvalisus
 • aquaStop
Paigaldus
 • Eestpoolt reguleeritav tagumine tugijalg
Lisainformatsioon
Üldine informatsioon
Toote laius (mm) 598 mm
Kõrgus 865 mm
Paigaldamise tüpoloogia Täisintegreeritav
Kohasätete arv 14
Veekulu 9,5 L
Energiaklass A+++
Programmide loend Auto, Eco, Eelpesu, intensiivne, Kiirpesu, Klaas, Short, ööprogramm
Täiendavad töösuvandid Eriti kuiv, HygienePlus, Intsensiivne tsoon, Kaugkäivitus, Machine Care, VarioSpeedPlus
Digitaalne mahaloendusnäidik
Müratase (dB) 41
3. raam VarioDrawer Pro
Sisevalgustus
Eemaldatav ülaosa
Elektrijuhtme pikkus (cm) 175 cm
Väljundvooliku pikkus (cm) 190 cm
Power consumption standby/network: Consultar el manual de instrucciones sobre cómo desactivar el módulo WiFi. 2,0 W
en: Time auto-standby/network 2,0 min
Võimsustarve väljalülitatud seisundis (W) - NEW (2010/30/EC) 0,50 W
Võimsustarve ooteseisundis (W) - NEW (2010/30/EC) 0,50 W
Ooteseisundi kestus - NEW (2010/30/EC) 0 min
Connectivity
Home Connect
Home Connect Features en: Energymgmt Photovoltaics, en: iService Remote, en: Remote Monitoring and Control
Connectivity type en: Wi-Fi
Tüüp
Paneeli värv/materjal hall
Ehitustüüp Täisintegreeritav
Uksepaneeli valikud Pole võimalik
Kuivatussüsteem Zeolith
Kõrgus 865 mm
Peidetud kütteelement
Paigaldamise tüpoloogia Täisintegreeritav
Eemaldatav ülaosa
Vanni materjal Roostevaba teras
Veepehmendi
Toote laius (mm) 598 mm
Suurus ja kaal
Kõrgus koos tööpinnaga (mm) 865 mm
Suvandite arv 6
Kohandatav alusplaat both horizontal and vertical
Netokaal (kg) 53,9 kg
Programmid
Programmide loend Auto, Eco, Eelpesu, intensiivne, Kiirpesu, Klaas, Short, ööprogramm
Nimi, programm 1 intensiivne
Nimi, programm 2 Auto
Nimi, programm 3 Eco
Nimi, programm 4 ööprogramm
Nimi, programm 6 Glass
Programmi kestus, programm 1 (min) 135-140
Programmi kestus, programm 2 (min) 90-150
Programmi kestus, programm 3 (min) 195
Programmi kestus, programm 4 (min) 235
Programmi kestus, programm 5 (min) 89
Programmi kestus, programm 6 (min) 90-100
Lähteprogramm Eco
Erinevate pesutemperatuuride arv 6
Temperatuur, programm 1 (°C) 70
Temperatuur, programm 2 (°C) 45-65
Temperatuur, programm 3 (°C) 50
Temperatuur, programm 4 (°C) 50
Temperatuur, programm 5 (°C) 60
Temperatuur, programm 6 (°C) 40
Ohutus
Klaasikaitsetehnoloogia
Paigaldatud liigpingekaitse
Veekaitsesüsteem Kogu süsteem
Energiatarbimine
Klaasikaitsetehnoloogia
Energiatarve (kWh) 0,83 kWh
Puhastamisjõudlus A
Kuivatamisjõudlus A
Energiatarve, programm 1 (kWh) 1.25-1.3
Energiatarve, programm 2 (kWh) 0.8-1.3
Energiatarve, programm 3 (kWh) 0.83
Energiatarve, programm 4 (kWh) 0.8
Energiatarve, programm 5 (kWh) 1.2
Energiatarve, programm 6 (kWh) 0.85-.9
Veekulu, programm 1 (l) 12-15
Veekulu, programm 2 (l) 7-18
Veekulu, programm 3 (l) 9.5
Veekulu, programm 4 (l) 10
Veekulu, programm 5 (l) 12
Veekulu, programm 6 (l) 11-14
Veekulu 9,5 L
Sissevõtuvee maksimaalne temperatuur (°C) 60 °C
Ühenduvus
Võimsus (W) 2 400 W
Elektrijuhtme pikkus (cm) 175 cm
Vool (A) 10 A
Sisselaskevooliku pikkus (cm) 165 cm
Väljundvooliku pikkus (cm) 190 cm
Pistiku tüüp Schuko-/Gardy-pistik, maand-ga

Lisatarvikud

Laadige alla kasutusjuhend

Siit saate alla laadida oma kodumasina kasutusjuhendi või seda ekraanilt vaadata.

Laadige alla tooteteave

Tehnilised andmed ja teabe mugavuse, ökonoomsuse, tõhususe ja ohutusfunktsioonide kohta leiab tootekirjeldusest.

Laadige alla ELi andmeleht

Siit saate alla laadida ELi andmelehe või seda ekraanilt vaadata.

Laadige alla ELi energiamärgis

Siit saate alla laadida ELi energiamärgise või seda ekraanilt vaadata.

Mõõtudega joonis

ELi vastavusdeklaratsioon

EUROOPA PARLAMENDI JA NÕUKOGU DIREKTIIV 2014/53/EL, 16. aprill 2014, raadioseadmete turul kättesaadavaks tegemist käsitlevate liikmesriikide õigusaktide ühtlustamise kohta ja millega tunnistatakse kehtetuks direktiiv 1999/5/EÜ

Toode on saadaval veebipoodides

Kinnitad, et oled tutvunud ja nõustud Õigusalane info kui vajutad "Külasta veebilehte"

Kõik jaemüüjad

Jaemüüjad tähestiku järjekorras

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.