Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Mururoheline TDI902431E

TDI902431E


Triikimine on sama tulemuslik, kuid energiasääst on suurem — lisaks on palju funktsioone, mis muudavad kasutamise ohutumaks ja mugavamaks.

Ülevaade

 

eco-nupp: iga kulusid vähendav tegu loeb.

Tänu energiat säästvale aurusättele säästate kuni 35% vett ja 25% energiat. Tehke midagi oma elektriarve, keskkonna ning oma südametunnistuse heaks.

 

Aurupahvak koguses 200 g: aitab eemaldada ka kangekaelsed kortsud.

Mõned kangad on nii paksud ning neis on nii kangekaelsed kortsud, et võite neid triikides tunda end jõuetuna. Keskmisest suurema 200 g aurupahvakuga Bosch seadmete puhul see aga nii pole. Nende seadmete kasutamisel piisab vaid ühest nupuvajutusest ning ka kõige problemaatilisematel kangastel pole sellise aurupahvaku eest pääsu. Enneolematult kiire ja usaldusväärne.

 

Aur vajaduse korral: vaid ühe nupuvajutusega.

See on teie kätes: võite triikida pideva auru abil, kuid ei pea seda tegema – vajaduse korral auru kasutamise funktsioon laseb teil valida. Selle toimimismehhanism on lihtne ja kasutajasõbralik: käepidemel oleva nupu abil saate valida, kas soovite auru kasutada ning kui kaua te seda kasutada soovite. Samas võite ka aurufunktsiooni täiesti välja lülitada.

 

SensorSteam: ohutus koos suure aurukogusega.

See tehnoloogia tagab teile triikimisel maksimaalse ohutuse. Seda seetõttu, et auru ja kuumuse tootmine katkestatakse kohe, kui triikrauast lahti lasete. Samamoodi on tänu võimsale mootorile aur ja kuumus väga lühikese aja jooksul jälle olemas, kui triikraua uuesti kätte võtate. Positiivne kõrvalmõju: tarbite vähem energiat, sest triikraud ei ole kogu aeg teie käes.

 

MotorSteam 200/45: turbotriikraud.

Kompaktse aurugeneraatori integreeritud tippvõimsusega mootor tagab auru tungimise sügavale kangasse ning seega usaldusväärse triikimistulemuse. Tehniline selgitus: mootorpump varustab aurukambrit veega rekordkiirelt, peatudes vaid siis, kui seda soovite.

 

eco-nupp: iga kulusid vähendav tegu loeb.

Tänu energiat säästvale aurusättele säästate kuni 25% energiat ja 35% vett. Tehke midagi oma elektriarve, keskkonna ning oma südametunnistuse heaks.

 

Tilkumise peatamine: ärge riskige veeplekkidega.

Tilkumise peatamise funktsioon on triikrauda sisse ehitatud kontrollfunktsioon, mis juhib sõltumatult veevoolu temperatuuri. Sellega hoitakse ära vee tilkumine ning inetute veeplekkide tekkimine kangale. Lõppude lõpuks pole midagi ärritavamat sellest, kui riie tuleb triigitud pesu virna asemel asetada tagasi pesukorvi. Tilkumise peatamise funktsioon toimib ka madalatel temperatuuridel.

 

4AntiCalc: neljakordne puhastusfunktsioon.

See neljakordne funktsioon on katlakivieemalduses teenäitaja. Ise ei pea te tegema peaaegu mitte midagi. See hõlmab funktsioone SelfClean ja Calc'nClean, sisseehitatud AntiCalc-süsteemi ning erilist katlakivi eemaldamise lahust. Need neli funktsiooni toimivad koos, et katlakivi kogunemist seadmes tõhusalt ära hoida. Eelised teie jaoks on selged: teie Boschi triikraua kasutusiga pikeneb märgatavalt.

 

AdvancedSteam System: aur professionaalide jaoks.

Ärge jätke triikimisel midagi juhuse hooleks. Võite loota meie uuenduslikule optimaalse ja võimsa auruväljastusega AdvancedSteam-süsteemile. See võimaldab auru juhitud jaotamist kangal ning selle sügavamat tungimist kangasse. Kuidas? Peenhäälestatud süsteemi ning aurukanalite, -väljastusavade ja juhikute koostoime abil. Selline juhitud aur muudab triikimise hõlpsamaks ning te saavutate oma eesmärgi – triigitud pesu – kiiremini.

 

ActiveControl Advanced: ohutus koos suure aurukogusega.

See tehnoloogia tagab teile triikimisel maksimaalse ohutuse. Seda seetõttu, et auru ja kuumuse tootmine katkestatakse kohe, kui triikrauast lahti lasete. Samamoodi on tänu võimsale mootorile aur ja kuumus väga lühikese aja jooksul jälle olemas, kui triikraua uuesti kätte võtate. Positiivne kõrvalmõju: tarbite vähem energiat, sest triikraud ei ole kogu aeg teie käes.

 

Max 2400 vatti

Hea ja kiire kuumenemise nii aurugeneraatorite kui ka aurutriikraudade puhul on 2400- kuni 2500-vatine võimsus.

2,5 m: maksimaalne vabadus.

Liiga lühike juhe on triikimisel ebavajalik tüütu takistus. Eriti pikk juhe tagab suurima võimaliku liikuvuse ning see on hea uudis, eelkõige väga suurte mõõtmetega pesu triikimisel või pistikupesade vähesuse korral.

 

Roheline tehnoloogia

Boschi roheline tehnoloogia sümboliseerib jätkusuutlikkust ja läbipaistvust, eelkõige ressursside ja energia vallas. Järgime seda põhimõtet rangelt igas valdkonnas, alates keskkonnahoidlikest tootmismeetoditest kuni uute energiasäästlike tehnoloogiate uurimiseni.

Lisainformatsioon

Jõudlus
 • AntiShine programm: spetsiaalne kaitse tumedatele ja kuumatundlikele kangastele
 • i_Temp funktsioon: parim temperatuuri ja auru kombinatsioon kõikidele triigitavatele kangastele
 • Aurupahvaku aurukogus: 200 g/min
 • Pidev aurukogus: 45 g/min
 • Vertikaalne aur kanga kiireks ja lihtsaks värskendamiseks
 • MotorSteam: mootori toodetav aur tungib sügavamale kangakihtidesse
 • SteamOnDemand: auru toodetakse nii kaua, kui aurutootmise hooba all hoitakse
 • CeraniumGlissée-triikimistald emailkatte, aurukanalite ja kolmeosalise jaotuspinnaga - ideaalne aurujaotus ja suurepärane triikimistulemus
 • Suur läbipaistev veepaak (300 ml) lihtsaks ja kiireks täitmiseks
Ohutus
 • Automaatne väljalülitussüsteem
 • Triikraud lülitub välja, kui see käest ära panna, ja kuumeneb imekiirelt uuesti, kui triikraua käepidemest kinni võtta.
 • SensorSteam: puutetundlik sisse-välja lülitamine ja mootor toodab pidevat auru
Mugavus
 • Võimsus: 2400 W max. W
 • TempOK-näidik annab kuumenemise ja jahtumise faasis helisignaaliga teada, kui määratud temperatuur on saavutatud
 • Reguleeritav auru hulk "SET" nupust: 3 seadet - eco / max / aur välja
 • 4AntiCalc: katlakivivastane süsteem - neljakordne puhastusfunktsioon isepuhastusfunktsiooniga, calc´n clean funktsiooniga, sisseehitatud katlakivivastase süsteemiga ja puhastusvedelikuga, et katlakivi täielikult seadmest eemaldada
 • "eco"-auruseade: säästab kuni 25% energiat ja kuni 35% vett võrreldes "max"-auruseadega
 • Ergonoomiline disain: pöidla jaoks süvend ja suured nupud maksimaalse mugavuse saavutamise triikimise ajal
 • Eriti pikk 2.5 M toitejuhe painduva ühenduskohaga ja toitejuhtme hoiukoht
 • QuickFill: suur veepaagi täiteava kiireks ja lihtsaks täitmiseks/tühjendamiseks
 • Kitsa otsaga triikimistald - lihtne triikida nööpide ja õmbluste vahelt
 • Astmeteta temperatuurivalik
 • Piserdusfunktsioon
 • Tilgalukustussüsteem

Lisatarvikud

 • 2 Leitud lisatarvikuid Mururoheline:

Kasutusjuhendeid pole saadaval

Laadige alla tooteteave

Tehnilised andmed ja teabe mugavuse, ökonoomsuse, tõhususe ja ohutusfunktsioonide kohta leiab tootekirjeldusest.

Dokumente pole saadaval

Dokumente pole saadaval

Mõõtudega joonis

Jooniseid ei ole hetkel saadaval

Toode on saadaval veebipoodides

Kinnitad, et oled tutvunud ja nõustud Õigusalane info kui vajutad "Külasta veebilehte"

Kõik jaemüüjad

Jaemüüjad tähestiku järjekorras

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.