Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

ActiveOxygen

Teie lapse kaisutekk on ka koera lemmik? Pole viga.

Boschi ActiveOxygeni funktsiooniga pesumasinad eemaldavad kuni 99,99%* pisikutest ja bakteritest ilma kemikaale lisamata – seda isegi madalatel temperatuuridel.

Hügieeniline puhtus ühe nupulevajutusega.

Tänu uuenduslikule ActiveOxygeni tehnoloogiale ei ole teil enam tarvis riietel elutsevate pisikute ega bakterite pärast muretseda. Isegi kui pesete õrnemaid kangaid madalal temperatuuril, hoolitseb ActiveOxygen selle eest, et kuni 99,99%* kõigist teie bakteritest ja pisikutest eemaldatakse, samal ajal mingeid kemikaale lisamata.

Eemaldab kuni 99,99%* bakteritest.

ActiveOxygen on looduslik aine, mis koosneb masina sees toodetavatest hapnikumolekulidest. ActiveOxygeni funktsiooni on võimalik lisada pea kõigile pesuprogrammidele. Kui pesutsükkel algab, teeb külm ActiveOxygeni pihus teie pesule kemikaalivaba eeltöötluse. Pesutsükli lõpus eemaldab teine külm ActiveOxygeni pihus pesule alles jäänud pisikud. Kokku kestavad mõlemad protseduurid 30 minutit, et kindlalt eemaldada kuni 99,99%* teie pesul olevatest bakteritest ja pisikutest.

Pesumasinate uus põlvkond.

Boschi 6. ja 8. seeria pesumasinad ei ole mitte ainult täiesti uue disainiga, vaid avaldavad muljet ka rohkete intelligentsete funktsioonidega. Boschi 6. ja 8. seeria pesumasinad ei ole mitte ainult täiesti uue disainiga, vaid avaldavad muljet ka rohkete intelligentsete funktsioonidega, mis teevad pesupesemise uskumatult mugavaks. Täiuslike pesutulemuste saavutamine ei ole kunagi olnud lihtsam.

Boschi 6. seeria ActiveOxygeni funktsiooniga pesumasina juurde

Kolm fakti Boschi ActiveOxygeni funktsiooni kasutamise kohta.

Kas pean aluspesu, beebirõivaid jne pesema eraldi?

ActiveOxygeni funktsiooniga ei ole eraldi pesemine enam vajalik – see peseb pesu hügieeniliselt puhtaks ning eemaldab tõhusalt mikroobid ja bakterid kõikidelt tekstiilidelt. Seega ei kandu mikroobid pesumasinas ühelt rõivaesemelt teisele.

Kas täiendav käsitsipesu on vajalik?

Õrnu kangaid tuleks pesta madalatel temperatuuridel. Isegi 20 °C juures eemaldab ActiveOxygen kuni 99,99%* kõikidest bakteritest ja mikroobidest. Funktsiooni saab lisada peaaegu kõigile pesuprogrammidele. Tulemused saabuvad juba esimesel pesukorral ilma kemikaalideta ning ka madalal temperatuuril. Seega ei pea te enam käsitsi pesema.

Kas ActiveOxygeni funktsioonil on ka negatiivseid kõrvalmõjusid?

ActiveOxygen on looduslik aine, mida toodetakse pesumasina sees. See koosneb hapnikumolekulidest, mis pesuprotsessi käigus täielikult lagunevad. Seega on ActiveOxygen keskkonnasõbralik alternatiiv, mis teeb rõivad hügieeniliselt puhtaks.

Kuidas kõige paremini pesuainet doseerida? Mitte kunagi enam.

Boschi i-DOSiga pesumasinad määravad ideaalse doosi ja temperatuuri automaatselt. Ideaalsed pesutulemused saabuvad vaid nupuvajutusega. Boschi 6. ja 8. seeria pesumasinad on varustatud ActiveOxygeni või i-DOS-funktsiooniga.

Leidke kõik i-DOS-funktsiooniga pesumasinad

Alati teie jaoks olemas – meie teenindusmeeskond.

Meie meeskond aitab teid kogu seadme eluaja vältel. Alates asjatundlikust remonditeenusest ja lõpetades kasulike nõuannetega, Boschi teenindus on alati kõrgel tasemel, mida olete harjunud sellelt ootama.

* Kuni 99,99% vähem E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus baktereid ja bakteriviirust MS2, kasutades pesuprogrammi „Mix cold“ koos soovitusliku koguse pesuvedelikuga ja pestes 4 kg pesu – uuring MB 7623/15, 29. juuli 2015, läbi viinud wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH, BSH Hausgeräte GmbH tellimusel.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.

MyBosch

Registreeruge tasuta ja nautige palju eeliseid!