Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

i-DOS-funktsiooniga pesumasinad

Kuidas kõige paremini pesuainet doseerida? Mitte kunagi enam.

Nüüd on teil täiuslike pesutulemuste saavutamiseks tarvis vaid lõõgastuda. Boschi uued automaatse i-DOS-doseerimissüsteemiga pesumasinad määravad täpse vajamineva pesuainekoguse milliliitri täpsusega – ning seda vaid ühe nupulevajutusega. Täpne pesuainekogus kaitseb teie pesu, kuid on lisaks hea ka keskkonnale ja teie pangaarvele. Avastage Boschi i-DOS-funktsioon.

Kõik i-DOS-funktsiooniga pesumasinad

Jätke mõõtetopsidega hüvasti. i-DOSiga.

Kui asi puudutab pesu jaoks õige pesuainekoguse määramist, ei ole enam rohkem tarvis pead murda. Sest Boschi uued automaatse i-DOS-doseerimissüsteemiga pesumasinad määravad täpse vajamineva pesuainekoguse teie eest, ning seda milliliitri täpsusega. Nüüd, kus teil mõõtetopse enam tarvis ei lähe, leiate neile ehk mõne muu otstarbe? Meie filmidest leiate inspiratsiooni!

Toodete juurde

Doseerimine ja pesemine: automaatselt täiuslik.

Kuidas i-DOS töötab? Lihtsalt ja automaatselt.

i-DOS võtab arvesse pesu kogust.

Sisseehitatud sensorid mõõdavad automaatselt pesu koguse ja doseerivad puhastusaine milliliitri täpsusega.

i-DOS tuvastab kangatüübid.

Kui soovite täiuslikke pesutulemusi, peate puhastusaine doseerimisel arvesse võtma ka kangatüübi. Või võite selle ka pesumasina hooleks jätta – i-DOS tuvastab kangatüübid automaatselt.

i-DOS tuvastab määrdumisastme.

Doseerimissüsteem i-DOS tuvastab automaatselt pesu määrdumisastme ja valib täpse vajamineva pesuainekoguse.

i-DOS võtab arvesse vee karedust.

Doseerimine sõltub ka vee karedusest teie kodus. Kui see on seadistatud, arvestab i-DOS igal pesukorral vee karedust.

i-DOS-süsteemiga saate end lõdvaks lasta ja otsemaid selle võlusid nautida.

Pingutuseta pesemine.

Nüüd ei ole täiuslike pesutulemuste saavutamiseks tarvis muud kui pesu masinasse panna, automaatprogramm käivitada ja end lõdvaks lasta.

Säästke vett.

i-DOS ei kaitse automaatselt vaid teie pesu, aga ka keskkonda. Täpne automaatne doseerimissüsteem võimaldab teie pesumasinal aastas säästa kuni 7062* liitrit vett.

Rohkem mugavust.

Te ei pruugi teada, mitu masinatäit pesu saate 1,3 liitri vedela puhastusvahendiga pesta, kuid teie pesumasin teab. Täitke käepärane paak vaid korra ja peske mitu masinatäit pesu. Lisaks vedela puhastusvahendi paagile on i-DOS-süsteemil ka teine paak pesupehmendaja jaoks. Ei ole vist tarvis lisada, et saate pesuainet endiselt ka käsitsi doseerida.

Säästke pesuvahendit.

i-DOS-funktsiooniga pesumasin hoolitseb täiuslikult nii teie pesu kui ka rahakoti eest. Säästate kõvasti vett, kuid lisaks ka kuni 30% vedelat puhastusvahendit.

Vaadake, kuidas i-DOS täpsemalt töötab, siit:

Ei ole oluline, millise valite – need kõik tagavad automaatselt täiuslikud tulemused.

HomeProfessional Seeria | 8 Seeria | 6
i-DOS doseerib puhastusvahendit ja pesupehmendajat täisautomaatselt doseerib puhastusvahendit ja pesupehmendajat täisautomaatselt doseerib puhastusvahendit ja pesupehmendajat täisautomaatselt
Energiaklass A+++-30% 30% energiatõhusam kui tippklass 30% energiatõhusam kui tippklass 30% energiatõhusam kui tippklass
Pöörlemiskiirus 1600 p/min 1400 p/min 1400 p/min
Mahutavus 8 kg 8 kg 8 kg
Pesemise/tsentrifuugimise müratase 47 dB / 73 dB 48 dB / 72 dB 49 dB / 74 dB
Eriprogrammid lihtne hooldus pluss, tühjendamine, tsentrifuugimine, ühekordne loputus, kardin, särgid/pluusid, spordirõivad, 15 min kiirpesu, kiirpesu/segaprogramm, automaatne, automaatne õrnpesu, allergiapesu, MIX vaikne/MIX ööpesu, trumlipuhastus (meeldetuletusega), villane kangas / käsipesu, õrnpesu/siid ekstravaikne kiirpesu/segaprogramm, spordirõivad, 15 min kiirpesu, kiirpesu/segaprogramm, loputus/tsentrifuugimine, automaatne, allergiapesu, linad, trumlipuhastus (meeldetuletusega), villane kangas / käsipesu, õrnpesu/siid loputus, tumeda kanga pesu, särgid/pluusid, spordirõivad, kiirpesu/segaprogramm, tühjendamine/tsentrifuugimine, automaatne õrnpesu, allergiapesu, 15 min kiirpesu, villane pesu, õrnpesu/siid
Mootor EcoSilence Drive™: äärmiselt tõhus ja kiire, 10-aastase garantiiga EcoSilence Drive™: äärmiselt tõhus ja kiire, 10-aastase garantiiga EcoSilence Drive™: äärmiselt tõhus ja kiire, 10-aastase garantiiga
HomeProfessionali pesumasinad 8. seeria pesumasinad 6. seeria pesumasinad

Mille jaoks saaks mõõtetopse nüüd kasutada? Pesuvahendi doseerimiseks neid enam kindlasti tarvis ei lähe.

Uurige välja, mis sai kõigist mõõtetopsidest.

Kõik pesumasinad ülevaatlikult.

Ükskõik missuguse seadme valite, võite kindel olla ühes – ideaalsetes pesutulemustes vaid nupulevajutusega.

Kõik edasimüüjad.

Leidke oma piirkonnas tegutsev edasimüüja või teeninduspunkt.

*Võib säästa keskmiselt 220 pesukorda aastas, allikas: wfk, Institute for Applied Research, uurimisaruanne 5132/10. Individuaalsed tulemused võivad erineda.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.