Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

VitaFreshi külmikud

Tervislik toitumine ei ole kunagi varem olnud nii lihtne!

Ainult tõeliselt värske on tõeliselt tervislik. Meie uued NoFrost-külmikud aitavad teil tervislikult toituda, kuna VitaFreshi värskussüsteemid loovad igasugusele värskele toidule optimaalsed säilitamistingimused. Teie toiduained säilivad kuni 3 korda kauem, muutes nõnda hõlpsaks iga päev värske toidu nautimise, ilma et peaks sageli poes käima. Nii on tervislik eluviis lihtsaks muudetud.

Piisavalt ruumi kõigile toiduainetele. Ja kõigile mõeldavatele vitamiinidele.

Külmikus ei saa kunagi olla üleliia palju värsket kraami. Ükskõik kas vajate sõprade võõrustamiseks ohtralt värskeid toiduaineid või soovite, et need teil alati kapis olemas oleks – mõnikord on lihtsalt rohkem ruumi tarvis. Olgu teil plaanis mis tahes, tagab meie uute NoFrost-külmikute enam kui 550-liitrine hoiuruum, et kappi mahub igasuguse suurema osturetke jagu kaupa ja ohtralt tervislikku toitu.

10 000 sammu päevas aitab end vormis hoida. Seda võib teha ka paar sammu külmiku juurde.

Meie külmikud suudavad suurema vaevata teie tervisliku elustiiliga sammu pidada, kuna külmiku ja sügavkülmiku sektsioonid pakuvad paindlikku hoiustamisvõimalust igasugust tüüpi tervislikule toidule. Eraldatud sahtlid tagavad alati täiuslikud tingimused puuvilja, köögivilja, kala ja liha parima värskuse säilitamiseks. Lisaks on kõik sahtlid ja riiulid eemaldatavad, tagades nõnda paindlikkuse suurte pottide ja kausside hoiustamisel.

Rohkem ruumi vitamiinidele: meie ekstralaiad mudelid.

Ükskõik kas eelistate 60 cm, 70 cm, 75 cm või 86 cm laiust kappi, meie NoFrost-sügavkülmikuga külmikute paindlik valik tagab selle, et leiate oma köögi ja perekonna vajaduste jaoks alati õige suuruse.

Tootevalik

Esimene valik – iga kord. 8. seeria, 6. seeria ja 4. seeria 70 cm laiused mudelid.

Kõigil meie NoFrost-sügavkülmikuga külmikute mudelitel on üks ühine omadus – need on toidu värskuse ja tervislikkuse säilitamiseks ideaalsed. Ükskõik kas otsite parima värskussüsteemiga külmikut või hindate eriti kõrgelt lisaruumi ja paindlikkust, võite olla kindel, et leiate NoFrosti tootevalikust just endale sobiva mudeli.

Seeria | 8 Seeria | 6 Seeria | 4
Mahutavus 410–480 l 384–505 l 384–505 l
Mõõdud Kõrgus: 193 cm/ 203 cm Kõrgus: 186 cm/ 193 cm/ 203 cm Kõrgus: 186 cm/ 193 cm/ 203 cm
Sügavkülmakamber all all all
Ekraan Suur LCD-ekraan Suur LCD-ekraan LED-ekraan
Valgustus LED-kohtvalgustus ja valgusriba küljel LED-kohtvalgustus ja valgusriba küljel LED-ülavalgustus
Värskendussüsteem
VitaFresh pro:
- Täpsed temperatuurisätted
  vahemikus –1 °C kuni +3 °C
- Puu- ja köögiviljasahtel:
  3 niiskussätet
- kala- ja lihasahtel: üks suur
  kuiva alaga sahtel

VitaFresh plus:
- Optimaalsed temperatuurisätted
  umbes 0 °C juures
- Puu- ja köögiviljasahtel:
  2 niiskussätet
- kala- ja lihasahtel: kaks eemaldatavat
  TabletChilleri funktsiooniga sahtlit

VitaFresh:
- Optimaalsed temperatuurisätted
  umbes 0 °C juures
- Puu- ja köögiviljasahtel:
  2 niiskussätet
- kala- ja lihasahtel: kaks eemaldatavat
  FlexChilleri funktsiooniga sahtlit
NoFrosti 8. seeria külmikud NoFrosti 6. seeria külmikud NoFrosti 4. seeria külmikud

Hea vitamiinidele. Veelgi parem teie tervisele.

8. seeria külmikutele on lisatud meie parim värskussüsteem VitaFresh pro. See hoiab toidu temperatuurivahemikus –1 °C kuni +3 °C kuni 3 korda kauem värskena, säilitades samas ideaalset niiskustaset. Niisugune temperatuuri ja niiskuse kombinatsioon aitab kaitsta kõiki värske toidu aroome, vajalikke toitaineid ja väärtuslikke vitamiine. Seega on tervislik toitumine lihtsam kui kunagi varem – saate iga päev tarbida värskeid puu- ja köögivilju.

Rohkem teavet 8. seeria külmikute kohta

Tervislik eluviis algab seestpoolt. Avage vaid uks.

6. seeria külmik-sügavkülmikud annavad teile kõik tervislikuks eluks vajamineva. Lisaks ohtrale ruumile värske toidukraami, jookide ja isegi suurte pottide ja kausside jaoks pakuvad need ka tehnoloogiat selle optimaalseks säilitamiseks. VitaFresh plusi värskussüsteem tagab ideaalsed säilitustingimused igal ajal ning hoolitseb selle eest, et kala, liha, puu- ja köögiviljad püsivad värsked kuni 2 korda kauem. See muudab meie 6. seeria külmik-sügavkülmiku parimaks mitte ainult teie toidu, vaid ka teie enda jaoks.

Rohkem teavet 6. seeria külmikute kohta

Kus kõik püsib kauem värske – alates ananassist ja lõpetades õuntega.

Meie VitaFreshi värskussüsteemi ja suure hoiuruumiga 4. seeria külmikud tagavad värsketele toiduainetele, külmutatud toidule ja jookidele täiuslikud säilitustingimused. Võite olla kindel, et toit säilib kauem ja saate nautida mitmekülgset ja tervislikku toitu.

Rohkem teavet 4. seeria külmikute kohta

Ükskõik kui palju kaupa ostate, on teil külmikus alati küllaldaselt ruumi.

6. seeria külmikud on suur samm edasi. Need pakuvad 559 liitrit hoiustamisruumi ja seega on teil piisavalt ruumi nii värskele toidule, jookidele kui ka isegi suurtele pottidele ja kaussidele. Lisaks tagab VitaFresh plusi värskussüsteem optimaalsed säilitustingimused. Nii püsivad toiduained kauem värsked. Nüüd ei pea te enam endalt küsima, kui palju midagi osta – kõik mahub kenasti ära.

Rohkem teavet 6. seeria külmikute kohta

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.