Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

 

Kotita tolmuimejad

Kotita ja lisakuludeta.

Tolmukotita Boschi Zoo’o ProAnimal sobib imehästi kõikide pindadega ning eemaldab loomakarvad isegi pehmelt mööblilt, vaipadelt ja kangastelt. Tänu ainulaadsele Sensor Bagless Technology™-süsteemile on see uskumatult võimas, kuid samas vaikne. Nii et ka teie neljajalgsed sõbrad on õnnelikud!

Zoo’o ProAnimali mudelid
Keri alla
Loomasõpradele: 30% kiirem koristamine*. Ilma juhtmeta.

Loomasõpradele: 30% kiirem koristamine*. Ilma tolmukotita.

Spetsiaalselt vaipadele mõeldud ProAnimali turbohari ja võimas mootor eemaldavad loomakarvad kiirelt ja tõhusalt. 360™ otsakukomplekt, mis koosneb Zoo'o ProAnimali turbootsakust, põrandaotsakust ja pehme mööbli otsakust, muudab tolmuimemise oluliselt lihtsamaks ja ka palju tõhusamaks.

* Kiudude kogumine vaibalt vastavalt IEC standardile 60312-1:2011-11, võrrelduna Boschi BGL3C235 turboharjaga silindrilise tolmuimejaga.

AirTurbo süsteem

AirTurbo süsteem tähendab, et Zoo’o ProAnimali tolmuimeja imemisvõimsus on eriti tugev ja põhjalik –õhukanalite suur läbimõõt võimaldab tekitada suure õhuvoolu. Turboharja hoiab töös energiasäästlik ja jõuline mootor. TurboDrive hoolitseb selle eest, et tolmuimeja võimsus tõhusalt harjale üle kanduks.

Intelligentne isepuhastus SensorControli funktsiooniga
Intelligentne isepuhastus SensorControli funktsiooniga

Intelligentne isepuhastus SmartSensor Controli funktsiooniga

Integreeritud sensor hoiab puhastustulemustel pidevalt silma peal. Vajadusel aktiveerib see uuendusliku isepuhastussüsteemi, misjärel jätkab Zoo‘o ProAnimal tööd oma tavapärasel optimaalsel võimsusel.

Ilma kotita. Ilma lisakuludeta.

Pestav hügieeniline HEPA-filter ja Gore CLEANSTREAM-membraaniga padrunfilter peavad vastu kogu seadme eluea. Enam ei ole tarvis kalleid tolmukotte osta.

Zoo’o ProAnimal

Zoo'o ProAnimal kotiga

Sobib oma bioonilise lõhnafiltri ja hügieenilise PowerProtecti tolmukotiga ideaalselt allergikutele.

Rohkem teavet

Zoo’o ProAnimali juhtmeta käsitolmuimeja

Zoo’o ProAnimali juhtmeta käsitolmuimeja

Võtke tolmu paindlikumalt kui kunagi varem, toomata samas ohvriks puhastustulemusi. Boschi liitiumioonakud peavad eriti kaua vastu.

Rohkem teavet

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.