Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Teie privaatsus Boschis

Boschi meeskond soovib, et tunneksite end turvaliselt, kui võtate ühendust Boschiga ning siis, kui kasutate Boschi tooteid ja teenuseid. Bosch töötleb teie isikuandmeid hoolikalt ning kaitseb teie eraelu puutumatust. Seepärast oleme koostanud selle lehekülje, mis kirjeldab nii selgelt kui võimalik muu hulgas seda, kuidas me töötleme teie isikuandmeid, ning küpsiseid.

Alltoodud linkidelt saate lugeda rohkem erinevate isikuandmete töötlemise ja küpsiste aspektide kohta. Võtke teatavaks, et kui esineb isikuandmete töötlemine, mis on seotud ainult teatud teenustega, leiate täpsemat informatsiooni seda teenust puudutava töötlemise kohta nende teenuste jaotiste alt.

On oluline, et loeksite ja mõistaksite privaatsuspõhimõtteid ning tunneksite end meie isikuandmete töötlemise osas turvaliselt.

Vastavate lehtede alt leiate informatsiooni järgmise kohta:

Pidage meeles, et küsimuste korral võite alati meie poole pöörduda!