Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Kas vajate abi? Leiate selle siit.

Saab tehtud.

Ükskõik mis, ükskõik millal: hooldusteenindus on meie kvaliteet. Boschi kodumasinate hooldusteenindus.

Valige oma toode

Oma klienditoe jaotistes anname teile nõu selle kohta, kuidas toimida Boschi kodumasinate tõrgete korral ja kuidas seadmeid hooldada – arusaadavalt ja lihtsalt ning just sellise täpsusastmega, nagu teie soovite.

Allpool leiate Boschi kodumasinate eri kategooriate loendi. See aitab teil leida allalaadimiseks hõlpsasti õige juhendi, lihtsaid lahendusi probleemidele, puhastus- ja hooldusnõuandeid ning palju muud lühikest infot oma Boschi seadme kohta.

Valige altpoolt lihtsalt sobiv tootekategooria ja leidke infot oma Boschi kodumasina hoolduse, puhastuse ja paranduse kohta.

Parandustööd Boschi spetsialistide poolt.

Tehnikud ei paku mitte ainult asjatundlike parandustööde tegemist, vaid ka asjatundlikku nõu. Saage teada kõik selle kohta, kuidas Bosch teid tehnilistes küsimustes aidata saab.

Rohkem teavet

Küsimusi või ettepanekuid? Andke meile teada!

Ükskõik kas soovite saada spetsialistidelt nõu oma Boschi kodumasinate kohta, abi probleemide lahendamiseks või anda meie toodete ja teenuste kohta lihtsalt tagasisidet – oleme teie jaoks olemas.

Võtke Boschiga ühendust

Võtke meiega ühendust

Kirjutage aadressil: careline-EE@bshg.com või helistage numbril 6007877.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 8:00 – 17:00

Abi on juba teel

Leppige tehnikuga kokku kohtumine teile sobival kuupäeval ja ajal.

Boschi kodumasinate hooldusteenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

Online tootetugi

Boschi online tootetugi annab teile juurdepääsu paljudele teie kodumasinale saadaolevatele teenustele ja teabele.