Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Köögikombainid ja köögiseadmed

Boschi köögikombainid: 60 aastat kogemust tootearendusel

Juba 60 aastat: ideaalse toiduvalmistamiskogemuse nimel.

Millised iganes on teie vajadused, Boschi laiast tootevalikust leiate kindlasti endale sobiva köögikombaini. Nii saate teoks teha kõik oma retseptiideed!

MUM-seeria köögikombainid – mitmekesine tootesari vastavalt teie maitsele

MUM-seeria köögikombainid – mitmekesine tootesari vastavalt teie maitsele.

Kas eelistate innovatiivset tehnoloogiat, erilist mugavust, lihtsat käsitsemist ja vastupidavust? Sellisel juhul olete meie MUM-seeria köögikombainidega õigel teel. Sest neil on üks ühine joon: nende abiga valmivad ideaalsed road.

Kõigi MUM-seeria köögikombainide juurde

Erinevad lisatarvikud teie MUM-seeria köögikombainile

Erinevad lisatarvikud teie MUM-seeria köögikombainile.

Hõrgud küpsetised, värske pasta, maitsvad köögiviljaroad või tervislikud smuutid. Meie MUM-seeria köögikombainide innovaatiliste lisatarvikutega on võimalused praktiliselt lõputud.

Kõigi köögikombainide lisatarvikute juurde

Kompaktsed köögikombainid: väikesed ja kena disainiga.

Boschi ruumisäästlike köögikombainide jaoks on ruumi ka kõige väiksemates köökides. Lisatarvikuid saab hoiustada kausis või praktilises sahtlis.

Kõigi kompaktsete köögikombainide juurde

Meie standardsete lisatarvikute valiku abil suudab teie köögikombain enamat-

Meie standardsete lisatarvikute valiku abil suudab teie köögikombain enamat-

Meie mitmekülgsete standardsete tarvikutega näitavad Boschi köögikombainid oma tõelist potentsiaali. Näiteks üleni metallist professionaalse vispliga valmistate kerget ja õhulist beseed või täiuslikult vahustatud koort. Silikoonkattega Absolute Beater eemaldab kausi külgedelt koogitaina, koore, munakollase ja kastmed. Meie taignakonksuga on isegi paksude segude nagu pärmi-, leiva- ja nuudlitaina töötlemine lapsemäng. Smuutid, külmutatud puuviljad, kuumad supid või jääkülmad joogid: Thermosafe-klaasist mikserikann on kulinaarsete hõrgutiste valmistamisel tõeliselt mitmekülgne abiline.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

Kogege Boschi

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid või teeninduspunkte!