Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Köögimasinad

Boschi köögiseadmed

Boschi köögiseadmetega on toiduvalmistamine alati nauditav.

Keetmine, küpsetamine, katsetamine: enam kui 60 aasta jooksul oleme välja töötanud köögiseadmeid, mida iseloomustavad suurepärane disain ja innovatiivne tehnoloogia, mis muudab toiduvalmistamise lõbusaks ja tagab ideaalse tulemuse.

VitaBoost blender

Maksimaalne võimsus

Kasutage VitaBoosti täielikku võimsust, et enda tervis võimsa ja tugevana hoida. Mida on vaja, et isegi kõige tihkemaid koostisosi purustada mahedaks nagu siid? 1,600-vatine mootor võimaldab meie suure kiirusega segisti pöörlema panna 30 000 korda minutis.

Boschi kannmikserid: täiuslik kombinatsioon

Boschi kannmikserid: Täiuslik kombinatsioon.

Meie kannmikserid aitavad valmistada maitsvaid suppe, tervislikke ja värskeid smuutisid või kokteile hetkega. Selleks on neil võimsad mootorid, täpsed roostevabast terasest lõikurid ning kvaliteetsed klaasanumad või BPA-vabast plastikust kannud. Ja meile ülivõimas kannmikser SilentMixx töötab eriti vaikselt.

Kõigi kannmikserite juurde

Boschi mahlapressid: rohkelt mahla vähese vaevaga

Boschi mahlapressid: rohkelt mahla vähese vaevaga.

Kasutage oma pehmetest või kõvadest puu- ja köögiviljadest ära kõik võimalik. Meie mahlapressidega valmivad värsked mahlad kergesti ja tõhusalt. Võimsad mootorid ja peened mikrosõelad saavad kätte viimasegi mahlatilga.

Kõigi mahlapresside juurde

Boschi hakklihamasinad: professionaalne jõudlus kompaktsetes mõõtudes.

Hakklihamasin on ideaalne abiline kala- ja köögiviljaterriinide valmistamisel ning vorstitäidise ja hakklihasegude valmistamisel. Tänu võimsale mootorile saab kiiresti ja lihtsalt töödelda suuri koguseid. Koos oma teiste funktsioonide ja kasutusvõimalustega on hakklihamasin äärmiselt mitmekülgne köögiabiline.

Kõigi hakklihamasinate juurde

Boschi saumikserid: kohanduv võimsus

Boschi saumikserid: kohanduv võimsus.

Eriti teravate lõikurite ja võimsate mootoritega Boschi saumikseritega kulgevad kõik tööd kiirelt. Tänu nende ergonoomilisele disainile on püreestamine ja segamine alati teie kontrolli all.

Kõigi saumikserite juurde

Boschi käsimikserid: ideaalne tulemus hetkega

Boschi käsimikserid: ideaalne tulemus hetkega.

Optimaalse tasakaalujaotuse ja ergonoomilise käepidemega käsimikserid on käes eriti mugavad ning töötlevad kõik koostisained ja tainad kiiresti ja lihtsalt.

Kõigi käsimikserite juurde

Boschi universaalsed hakkijad: väikesed tükid, suured tulemused

Boschi universaalsed hakkijad: väikesed tükid, suured tulemused.

Universaalsed hakkijad valmistavad toiduained ette kiiresti ja on äärmiselt kergesti puhastatavad. Spetsiaalsete terade ja kloppijatega saate purustada isegi jääd ja vahustada koort või munavalgeid.

Kõigi hakkijate juurde

Boschi köögiseadmed

Loodud neile, kellel on nõrkus võimsate seadmete vastu.

Juba enne, kui te oma Boschi köögiseadet segamiseks, püreestamiseks, taina valmistamiseks või hakkimiseks kasutama jõuate hakata, oleme neid testinud ja täiustanud kuni väikseimagi detailini. Seetõttu on meie võimsate mootoritega isegi tihke taina valmistamine lapsemäng. Äärmiselt teravad lõikurid hakivad ja segavad vaevata kõik, mis neile ette antakse, aastate vältel. Ja tänu meie ajatule disainile püüab praktiline köögiabiline teie kodus ka imetlevaid pilke.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.