Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Külmikud ja sügavkülmikud

Hea külmik peab sisaldama palju värsket toitu ja Boschi parimaid komponente.

Tervislik toitumine ulatub poeskäigust kuni toidu valmistamiseni. Selle käigus on oluline säilitada väärtuslikud vitamiinid ja toitained. Meie VitaFreshi tehnoloogia hoiab puu- ja köögiviljad värskena kuni kolm korda kauem. See on ka keskkonnahoidlik, kuna aitab vähendada jäätmeid.

Värske toidu tunnete ära selle lõhna järgi. Või õige külmiku järgi.

Boschi külmikud teevad igapäevaelu nii maitsvamaks kui ka lihtsamaks: läbipaistvad riiulid, ruumikad sahtlid ja nutikad jaotajad annavad külmikus leiduvast alati selge pildi. Teleskoopsiinidel riiulid ja sahtlid on ka kergesti väljatõmmatavad, nii et toidu külmikusse panek ja sealt võtmine on imelihtne. Ja tänu suurepärasele valgustusele on kogu toiduvarust alati selge ülevaade.

Külmikute juurde

Uusima jahutustehnoloogiaga külmikud: värske lahendus teie kööki.

Mõtlete jahedast toidust? Kujutlege hõrku salatit, värskeid puuvilju ja külmi jooke. Oleme palju panustanud energiatõhusatesse tehnoloogiatesse, paindlikku sisusse ja innovaatilistesse süsteemidesse, mis hoiavad toidu värske ning lihtsustavad külmiku täitmist ja sealt toidu võtmist.

Kõigi külmikute juurde

Boschi NoFrosti sügavkülmikuid ei ole vaja sulatada.

Tänu NoFrost-tehnoloogiale ei ole teil kunagi enam vaja oma sügavkülmikut sulatada: geniaalne õhuringlussüsteem kogub sügavkülmikust niiskuse aurustumisanumasse, mis hoiab ära jää tekke. Nii säästab meie innovatiivne NoFrost-tehnoloogia teie aega ja vaeva.

Sügavkülmikute juurde

Meie kahepoolsed külmikud: topelttulemused ja -värskus.

Meie kahepoolsed külmikud pakuvad kõike, mida vajate, ühendades rohke ruumi värskele toidule kvaliteetse disainiga. Jahekapi- ja sügavkülmaosaga kahepoolsed külmikud pakuvad rohkem funktsioone, mis tagavad, et toit säiliks imeliselt värske. Samuti on olemas selge ülevaade külmiku sisust ning piisavalt ruumi kõige vajaliku jaoks. Ja kui armastate külla kutsuda korraga palju näljaseid sõpru ja sugulasi, siis valige mõni meie ülisuurtest külmikutest.

Kahepoolsete külmik-sügavkülmikute juurde

Meie veinikülmikud hoiavad veini õigel temperatuuril – just nagu veinikeldris.

Kõiki veine tuleb hoiustada õigesti ja õigel temperatuuril. Boschi veinikülmikutes on veinid eraldi reguleeritavates tsoonides, mis aitab nende maitseomadused kõige paremini välja tuua. Meie veinikülmikud pakuvad ideaalseid hoiutingimusi nagu veinikeldris.

Veinikülmikute juurde

Täidetud meie parimate ideedega, koos rohke ruumiga teie toidu jaoks.

Meie külmikute ja sügavkülmikute sisemus annab teile vabaduse ja selge ülevaate sisust ning lihtsustab toidu külmikusse paigutamist ja sealt võtmist. Kui vajate lisakõrgust, näiteks suure tordi jaoks, on võimalik riiulid selleks paindlikult ümber paigutada. Osadeks jaotatud klaasiriiuli võib tagasi lükata või täielikult eemaldada. Riiulid on mugavalt kättesaadavad ja ka väljatõmmatavad, mis muudab toidu külmikusse paneku lihtsaks. Nii saate kergesti kätte isegi külmiku taganurgas oleva moosipurgi.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.