Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Kahepoolsed külmikud

Neile, kes soovivad parimat topeltkoguses.

Meie kahepoolsed kahe uksega külmik-sügavkülmikud ühendavad tehnilise tipptaseme suurepärase disainiga. Meie innovatiivsete tehnoloogiatega saate jääkuubikuid vaid nupuvajutusega, puuviljad ja köögiviljad püsivad kolm korda kauem värsked ja teil ei ole enam kunagi vaja külmikut sulatada. Ja kui teil on palju näljaseid suid toita, tasub valida mõni meie ülisuurtest külmik-sügavkülmikutest.

Ameerika stiilis külmik-sügavkülmikud: ideaalsed gurmaanidele, kes vajavad veidi rohkem ruumi.

Boschi Ameerika stiilis külmik-sügavkülmikus on külmikuosa ja püstine sügavkülmik kombineeritud kompaktselt ühte seadmesse. Lisaks oma suurusele ja mugavusele pakub see ka rohkelt lisafunktsioone. Tänu jää- ja veeseadmele on näiteks jääkuubikud ja värskendavalt jahe vesi alati vaid nupuvajutusega saadaval. Ja kuna Ameerika stiilis külmik-sügavkülmik on varustatud NoFrost-tehnoloogiaga, ei ole seda vaja kunagi sulatada. Mugavuse seisukohast on see vaid jäämäe tipp.

Kõigi Ameerika stiilis kahepoolsete külmikute juurde

Kahepoolsed külmik-sügavkülmikud: suurepärane kaitse jahutatud ja sügavkülmutatud toiduainetele.

Lisaks teie toidule hoiavad meie kahepoolsed külmik-sügavkülmikud ka teie pangaarvet ja keskkonda. Kui funktsioon SuperCooling on sisse lülitatud, jahutatakse värsked toiduained külmikus kiiremini. Juba külmikus olev toit ei soojene uuesti, kuna vaid nupuvajutusega on võimalik temperatuuri langetada 2 °C juurde. Sügavkülmikus kaitseb uute toiduainete lisamisel toitu ülessulamise eest funktsioon SuperFreezing. –32 kraadi juures jahutatakse lisatud toiduained kiiremini, mis aitab säilitada toitaineid ja toidu tekstuuri. Kui vajalik temperatuur on saavutatud, lülituvad mõlemad funktsioonid automaatselt tavarežiimile, mis vähendab energiakulu ja kaitseb keskkonda.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.