Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Sügavkülmikud

Saadame oma sügavkülmikud teie jaoks kõrbesse. Ja Siberisse.

Selleks, et saaksite meie sügavkülmikutele igapäevaselt 100% kindlad olla, testime neid Boschi kliimakambris kõige raskemates tingimustes. Siin tekitatakse äärmuslikult külmad ja kuumad temperatuurid, –10 kuni +43 °C. Ainult siis, kui sügavkülmik siin laitmatult töötab, on see valmis teie koju tulema.

Eraldiseisvad püstised sügavkülmikud: tipptehnoloogia igasse kodusse ja mis tahes soovide järgi.

Bosch pakub igas suuruses majapidamistesse sobivaid sügavkülmikuid. Olenemata sellest, kas soovid säilitada veidi toitu või suuremat kogust, pakume sobivat sügavkülmikut igale majapidamisele ja erinevate vajadustega tarbijatele. Nende eraldiseisvate lahendustega saate valida isegi seda, kuhu seade kodus paigutada.

Kõigi eraldiseisvate püstiste sügavkülmikute juurde.

Integreeritavad püstised sügavkülmikud sobituvad märkamatult teie köögidisaini.

Nagu muutub elu, muutuvad ka teie söögivalmistamisharjumused. Meie sisseehitatud püstiste sügavkülmikutega saate oma kööki palju lisaruumi külmutatud toidu jaoks. Tänu nende erinevatele omadustele leiate kindlasti enda jaoks sobiva mudeli.

Kõigi integreeritavate püstiste sügavkülmikute juurde

Meie kahepoolsed külmik-sügavkülmikud: värske toit külg külje kõrval.

Boschi kahepoolsed külmik-sügavkülmikud, mis koosnevad külmiku- ja sügavkülmaosast, püüavad pilke igas kodus. Nendes on puhas disain ühendatud küllaldase ruumiga toiduainete jahutamiseks ja külmutamiseks ning erinevate innovatiivsete lahendustega, mis aitavad toitu kauem värskena hoida.

Kõigi kahepoolsete külmikute juurde.

Nüüdsest ei ole vaja külmikut enam sulatada.

Boschi tehnoloogia muudab elu lihtsamaks. Nii ei ole püstiseid sügavkülmikuid enam vaja ka sulatada. Nimelt eemaldab meie geniaalne õhuringlussüsteem NoFrost-külmikust niiskuse, mis ei lase tekkida jääkihil, mis vähendab tavaliste püstiste sügavkülmikute energiatõhusust. See innovatiivne tehnoloogia säästab teie väärtuslikku aega ja pikas perspektiivis ka elektrit. Nii kasutatakse seadme energiasäästupotentsiaali täies mahus ära ja tülikas sulatamine jääb minevikku.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.