Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pesumasinad ja kuivatid

Teie pesu puhul on vaid parim meie jaoks piisavalt hea.

Pidev areng on meid edasiviiv jõud. Pesumasina, pesukuivati või pesumasin-kuivati väljatöötamisel tahame enamat kui puhas ja kuiv pesu. Meie eesmärgiks on madalaim võimalik energia- ja veekulu, erakordne töökindlus ja maksimaalne mugavus.

Ideaalsed pesutulemused vaid nupuvajutusega.

Kõik teie ja teie pesu heaks. Funktsioon VarioPerfect võimaldab kiirendada pesuprotsessi kuni 65%. Kui soovite pesu pesta säästlikult, saate vähendada oma energiatarvet kuni 50%. Ja kõike seda vaid nupuvajutusega. Tulemus on alati sama: täiuslikult puhas pesu.

Kõigi pesumasinate juurde

Boschi pesukuivatitega võite nööril kuivatamisega rõõmuga hüvasti jätta.

Kui pesu kuivatada siseruumides, tuleb ruume sagedasti õhutada, kuna toas kuivav pesu eraldab ümbritsevasse õhku kuni 4 liitrit vett. See võib põhjustada hallituse teket. Ainus lahendus on ruumi õhutamine ja uuesti kütmine. See põhjustab probleeme eriti talvel, kuna ruumi kütmiseks kulub palju energiat. Seda energiat säästa ja hallituse teket vältida võimaldab Boschi pesukuivati.

Kõigi pesukuivatite juurde

Meie pesumasin-kuivatid: kaks-ühes-lahendus vaid 60 cm sees.

Boschi integreeritud lahendused alati nutikas valik, mitte kompromiss: meie pesumasin-kuivatid pesevad pesu laitmatult puhtaks ja kuivatavad selle ideaalselt ja kiiresti – vaid ühe seadmega. Nii on see ideaalne valik neile, kes hindavad tulemusi ja ökonoomsust, kuid seadme jaoks ei ole kuigi palju ruumi.

Pesumasin-kuivatite juurde

Nüüdsest on kõige raskem osa riiete määrimine.

Enne seda, kui pesumasin, pesukuivati või pesumasin-kuivati meie nime saab kanda, peab see läbima raskeimad testid. Lisaks sellele peavad need pesema ja kuivatama 16 000 kg pesu – ja mitte niisama lihtsalt, vaid laitmatult. Ainult siis, kui meie tooted vastavad oma kvaliteedilt ja tulemustelt kõrgeimatele standarditele, on need valmis kõige olulisemaks katsumuseks teie kodus.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.