Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pesukuivatid

Kes puhastab teie kodus kondensaatorit? Loomulikult pesukuivati.

Meie pesukuivatid on maailmas ühed kõige ökonoomsemad ja ka jäävad selleks. Patenteeritud SelfCleaning Condenser kasutab nutikalt ära kondensvett, et ennast automaatselt kuni kolm korda kuivatustsükli jooksul puhastada. Nii säilitab seade oma maksimaalse tõhususe kogu eluea jooksul ja teil ei tarvitse enam kunagi kondensaatori pärast muretseda.

Boschi soojuspumbaga pesukuivatid: neile, kes soovivad eriti säästlikku kuivatit.

Erinevalt tavalistest pesukuivatitest ei kasuta meie soojuspumbaga kuivatid õhu soojendamiseks energiakulukaid küttevardaid. Kasutame selle asemel soojuspumpa. See innovatiivne komponent säilitab ja taaskasutab kuuma jääkõhku, mis annab enamiku järgmiseks kuivatusprotsessiks vajalikust energiast.

Soojuspumbaga pesukuivatite juurde

Meie ventileerivad pesukuivatid: eriti kiireks kuivatuseks.

Ventileerivad pesukuivatid kuivatavad teie pesu eriti kiiresti. Need nutikad ja säästlikud kuivatid tõmbavad sisse ruumis oleva õhu, kuumutavad seda ja puhuvad selle läbi trumlis keerleva pesu. Niiske õhk eraldatakse õhu äravooluvooliku kaudu. Selline kuivatusprotsess on eriti säästlik.

Ventileerivate pesukuivatite juurde

Boschi pesukuivatitega kestavad teie riided trendidest kauem.

Sulejopet ei saa kuivatada nii nagu teksapaari. Õrn soe õhk, valik nutikaid programme ja riideid kaitsva ehitusega trummel hoolitsevad alati iga riideeseme eest täpselt nii, nagu vaja.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.