Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pesukuivatid

Kes puhastab teie kodus kondensaatorit? Loomulikult pesukuivati.

Meie pesukuivatid on maailmas ühed kõige ökonoomsemad ja ka jäävad selleks. Patenteeritud SelfCleaning Condenser kasutab nutikalt ära kondensvett, et ennast automaatselt kuni kolm korda kuivatustsükli jooksul puhastada. Nii säilitab seade oma maksimaalse tõhususe kogu eluea jooksul ja teil ei tarvitse enam kunagi kondensaatori pärast muretseda.

Mudeliseeriad

Kui otsite töökindlat tunnustatud kaubamärgi toodet, mis on oma hinda väärt, ja soovite ka kodus professionaalseid tulemusi saavutada, siis leiate meie pesukuivatite tootevalikust alates 2. seeriast kuni HomeProfessional seeriani kindlasti oma vajadustele vastava seadme.

Seeria | 2 Seeria | 4 Seeria | 6 Seeria | 8 HomeProfessional
100% Bosch kvaliteet hea hinnaga. Loodud teie pere igapäevaelu lihtsamaks muutma Suurepärane tulemus koos madala energiakuluga. Kõrgeimatele standarditele vastavad tulemused ja disain Kõige paremad Boschi nõudepesumasinad
Soojuspumbaga kuivatid Soojuspumbaga kuivatid Soojuspumbaga kuivatid Soojuspumbaga kuivatid
Viimased innovatsioonid
Suurepärane disain
Kergesti juhitav tänu suurele ekraanile

Isepuhastuv kondensaator*
*soojuspumbaga kuivatitel
Kiire, vaikne ja säästlik
Spetsiaalsed programmid allergikutele
Trumli unikaalne ehitus kaitseb kangast

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.