Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pesumasin-kuivatid

Ruumisäästlik kõik ühes seade.

Ruumisäästlik kõik ühes seade.

Ei ole ruumi pesukuivati jaoks? – Lõpuks ometi kuivatab meie uus pesumasin-kuivati sama hästi kui eraldiseisev kuivati. See ruumisäästlik kõik ühes seade on loodud väikesesse ruumi ja on suure mahutavusega (kuni 10 kg), kuivatamistulemused on täpsed, igale kangatüübile on pesemis- ja kuivatamisprogrammid ning seadmel on lihtsalt kasutatav innovaatiline ekraan.

Serie | 6 pesumasin-kuivati. Jäta hüvasti riidekuivatusrestidega.

Lõpuks ometi pesumasin-kuivati, mis kuivatab sama efektiivselt kui peseb, nii saad jätta pesukuivatusrestidega hüvasti. AutoDry süsteem pakub väga tõhusat pesu- ja kuivatustulemust. Pesumasin-kuivati kandmiseks-valmis-tulemuste jaoks.

Omaduste juurde
Boschi pesumasin-kuivatid: kuivatavad sama efektiivselt kui pesevad.

Boschi pesumasin-kuivatid: kuivatavad sama efektiivselt kui pesevad.

Ei ole ruumi kuivati jaoks? - Selle kõik ühes seadmega saate lahendada probleemid kuivatusnööridega, ja tänu AutoDry funktsioonile saate pesta ja kuivatada täiuslikult ka suurema koguse pesu. Kuni 6 kg pesu ühe korraga.

Pesumasin-kuivatite juurde

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.