Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pesumasin-kuivatid

Ruumisäästlik kõik ühes seade - Boschi pesumasin-kuivati

Ruumisäästlik kaks ühes seade.

Ei ole ruumi pesukuivati jaoks? – Lõpuks ometi kuivatab meie uus pesumasin-kuivati sama hästi kui eraldiseisev kuivati. See ruumisäästlik kaks ühes seade on loodud väikesesse ruumi ja on suure mahutavusega (kuni 10 kg), kuivatamistulemused on täpsed, igale kangatüübile on pesemis- ja kuivatamisprogrammid ning seadmel on lihtsalt kasutatav innovaatiline ekraan.

Serie | 6 pesumasin-kuivati. Jäta hüvasti riidekuivatusrestidega.

Serie | 6 pesumasin-kuivati. Jäta hüvasti riidekuivatusrestidega.

Lõpuks ometi pesumasin-kuivati, mis kuivatab sama efektiivselt kui peseb, nii saad jätta pesukuivatusrestidega hüvasti. AutoDry süsteem pakub väga tõhusat pesu- ja kuivatustulemust. Pesumasin-kuivati kandmiseks-valmis-tulemuste jaoks.

Suur 6-10 kg mahutav VarioDrum trummel.

Suur 6-10 kg mahutav VarioDrum trummel.

Meie suur trummel võimaldab veel ja pesuainel pesutsükli ajal ühtlaselt seguneda. Tänu uuele 70-liitrisele VarioDrum trumlile saate nüüd pesta korraga kuni 10 kg pesu. Võimalik on pesta ka kuni 6 kg pesu või kuni 30 särki ühekorraga. See on suur hulk pesu!

Toodete juurde

AutoDry. Alati parim kohtlemine igale kangale.

AutoDry - parim kohtlemine igale kangale.

AutoDry sensor tehnoloogia abil saavutate õrnad ja täpsed kuivatamistulemused. AutoDry süsteem teab automaatselt, millal on teie pesu täiuslikult kuiv, ta mõõdab pidevalt niiskustaset vältides samal ajal riiete ülekuumenemist. Valige lihtsalt sobiv programm, seejärel Wash&Dry funktsioon ja pesumasin-kuivati seadistab valikud automaatselt vastavalt pesutüübile. Boschi AutoDry süsteem tagab alati igat tüüpi kanga parima kohtlemise.

Toodete juurde

EcoSilence Drive süsteem

EcoSilence Drive süsteem

Meie pesumasin-kuivatite EcoSilence Drive süsteem on väga vaikne ja energiasäästlik tänu harjadeta ning energiasäästlikule mootorile, mis vähendab optimaalselt hõõrdemüra. AntiVibration küljeseinad viivad pöörlemisest põhjustatud vibreerimise miinimumini. Tulemus: segamatu ööuni ja suurepärased pesemis- ning kuivatustulemused. Boschi EcoSilence Drive seadmetel on 10-aastane mootorigarantii.

Toodete juurde

Alati õige programm täiusliku tulemuse jaoks.

Alati õige programm täiusliku tulemuse jaoks.

Meie viimase põlvkonna pesumasin-kuivatitel on valik igaühele sobivaid spetsiaalseid programme ja funktsioone, mis aitavad muuta elu lihtsamaks.

Funktsioonide ja programmide juurde

Disain on rohkem kui vaid hea välimus.

Disain on rohkem kui vaid hea välimus.

Boschi kodumasinad kehtestavad ülemaailmsed standardid mitte ainult kõrgekvaliteediliste materjalidega vaid muutes ka kvaliteedi igas detailis käegakatsutavaks. iF tootedisaini auhindade jagamisel võitis uus Boschi seeria | 6 pesumasin-kuivati võitis kohtunike südamed oma kaldu asetatud ergonoomilise paneeliga, lameda ukse kujundusega ja lihtsalt kasutatava juhtimisnäidikuga.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.