Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pesumasinad

Meie pesumasinad on tuhandeid kordi testitud, et saavutada üks tulemus: kvaliteet.

Enne seda, kui pesumasin tehasest lahkub, kontrollime kõiki detaile ja viime läbi lugematu hulga koormusteste. Ainult siis, kui kõik meie pesumasinate ligi 1000 komponendist vastavad meie kõrgetele standarditele kvaliteedi, funktsionaalsuse ja töökindluse osas, on see valmis kõige olulisemaks katsumuseks – kasutamiseks teie kodus.

EcoSilence Drive mootor

8 kg pesumasinad on varustatud Bosch'i enda välja töötatud söeharjadeta mootoriga EcoSilence Drive.

Loe lähemalt EcoSilence Drive mootoriga pesumasinatest

Üks mootor, palju eeliseid. EcoSilence Drive ™: Energiatõhus, võimas, vaikne ja kauakestev.

EcoSilence Drive™ mootoriga Boschi Logixx ja Home Professional pesumasina garantiitingimused: Lisaks BSH Home Appliances AB (edaspidi ”BSH”) masina garantiile anname sellele uuele EcoSilence Drive™ mootoriga pesumasinale, mis on ostetud pärast 01.09.2014 ja kasutatakse Eestis.

EcoSilence Drive mootori 10-aastane garantii

Eraldiseisev või sisseehitatud? Eestlaetavate pesumasinatega on see teie otsustada

Eestlaetavatesse pesumasinasse pannakse pesu mugavalt seadme esiküljel asuva luugi kaudu. Need on paindlikult paigaldatavad vannituppa või pesutuppa või integreeritavad köögimööblisse.

Kõigi eestlaetavate pesumasinate juurde

Meie SlimLine-pesumasinad: minimalistlik disain, suurepärased tulemused.

60 cm lai, aga vaid 47 cm sügav – SlimLine-pesumasin ühendab mugavuse ja kompaktsuse ühte erakordselt võimsasse seadmesse.

SlimLine-pesumasinate juurde

Peseb teie pesu meeleldi.

Boschi pesumasinad teevad teie elu lihtsamaks – ja seda kogu seadme eluea jooksul. Tänu automaatprogrammidele on nende käsitsemine lihtne ja selge ning need pakuvad parimaid tulemusi madalaima energiakuluga.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.