Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Tolmuimejad

Boschi tolmuimejad hoiavad teie kodu ideaalselt puhta

Boschi tolmuimejad hoiavad teie kodu ideaalselt puhta.

Õrnad puitpõrandate vastu, halastamatud loomakarvade vastu, kerged käsitseda ja eeskujuliku energiakuluga. Meie tolmuimejad vastavad täpselt teie kodu vajadustele ja saavad hakkama kõigi neile pandud ülesannetega.

Boschi tolmukotiga tolmuimejad: suurepärased tulemused, hügieen ja puhtus.

Boschi tolmukotiga tolmuimejad: suurepärased tulemused, hügieen ja puhtus.

Tolmukotiga tolmuimejad on tõhusad, energiasäästlikud ja töökindlad kõigil pindadel. Kui soovite tolmuimejat, mis on eriti vaikne, saab tõhusalt hakkama loomakarvadega, on kompaktne, kergesti manööverdatav, äärmiselt paindlik või eriti suure tööraadiusega, siis Bosch pakub ideaalseid seadmeid, mis rahuldavad kõik teie vajadused.

Kõigi tolmukotiga tolmuimejate juurde

Boschi ilma tolmukotita tolmuimejad: võimsad, kuid äärmiselt vaiksed. Ilma lisakuludeta

Boschi ilma tolmukotita tolmuimejad: võimsad, kuid äärmiselt vaiksed. Ilma lisakuludeta.

Funktsiooniga SmartSensor Control ilma tolmukotita tolmuimejad pakuvad praktilist lahendust kõigile koristamisel tekkivatele probleemidele. Need on võimsad ja mitmekülgsed seadmed, mis on eriti vaiksed ja eemaldavad tõhusalt loomakarvad. Kompaktsed ja kerged seadmed aitavad säästa ka ruumi.

Kõigi ilma tolmukotita tolmuimejate juurde

Boschi juhtmeta käsitolmuimejad: võimsad ja paindlikud.

Boschi juhtmeta varstolmuimejad: võimsad ja paindlikud.

Akuga käsitolmuimejad sarjast Athlet on pika tööajaga ja ei jää oma võimsuselt alla tavalisele tolmuimejale. Need on äärmiselt kergesti manööverdatavad ja puhastavad tänu funktsioonile SmartSensor Control ühtviisi tõhusalt nii vaibad, puitpõrandad kui ka plaatpõranda. Boschi liitiumiioonaku tööaeg on pikk ja laadimine toimub äärmiselt kiiresti.

Suurema koristuse vaheliseks puhastuseks kerge ja käepärane: kaks-ühes käsiseade koos eemaldatava akuga tolmuimejaga on praktiline abiline igas kodus.

Juhtmeta varstolmuimejate juurde

Boschi akuga tolmuimejad: kerged ja lihtsasti käsitsetavad kiireteks puhastustöödeks

Boschi akuga tolmuimejad: kerged ja lihtsasti käsitsetavad kiireteks puhastustöödeks.

Akuga tolmuimejad on ideaalsed väikeste pindade, mööbli, toolide või autosalongi raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks.

Akuga tolmuimejate juurde

Boschi tolmuimejad on läbinud põhjalikud testid.

Põhjalikult testitud. Põhjalik puhastus.

Veendumaks, et meie tolmuimejad vastaksid kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, paneme need silmitsi raskete katsumustega. Enne, kui meie kanistertolmuimejad seeriatootmisse jõuavad, lülitatakse neid meie lülitustestis 45 000 korda sisse ja välja. Ja põrandaotsakud peavad kulumistestis oma vastupidavuse tõestamiseks läbima ohtralt kilomeetreid. Need karmid testid tagavad erakordsed tulemused: kompromissitu kvaliteedi, suurepärased puhastustulemused ja täieliku töökindluse.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.