Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Barista kvaliteet vaid nupulevajutusega.

8. seeria sisseehitatud kohvimasin võimaldab valmistada parimaid kohvijooke sama kvaliteetselt kui barista. OneTouchi funktsioon reguleerib kogu tõmbamisprotsessi automaatselt. Rikkaliku aroomi ja täiusliku kohvielamuse pakkumiseks nii endale kui ka külalistele ei ole tarvis teha muud kui vaid nupule vajutada.

8. seeria sisseehitatud kohvimasinate juurde

Kuidas seda puhastada? Jooge vaid cappucinot.

Nüüd on kohvimasina puhastamine sama lihtne kui oma lemmikjoogi valmistamine. Iga kord, kui teete piimaga kohvi, puhastatakse piimasüsteemi automaatselt aurupahvakuga. Kohvimasin võtab piimasüsteemi igapäevase hoolduse täielikult enda peale, et teie saaksite nautida oma cappucchinot või latte macchiatot.

Sobib igasse kööki. Ja igale vajadusele.

Tänu täpsele valmistuskvaliteedile ja hoolikalt läbi mõeldud disainile sobituvad kõik 8. seeria seadmed omavahel oivaliselt. Nii et sisseehitatud seadmeid kombineerides, kas kõrvuti või üksteise otsa asetatuna, on visuaalne harmoonia ja ühtsus garanteeritud. See annab teile oma täiusliku köögi kavandamisel maksimaalse vabaduse.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.