Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

CleverMixxi käsimikser

CleverMixx Fun: käsimikser, mis ei karda oma sära näidata.

See moeteadlik käsimikser toob teie kööki glamuuri. Eri värvitoonides müüdav uus CleverMixx tõstab lõbu pilvepiirini. Ja oma võimsa, kuid vaikse mootoriga saab see ka oma ülesannetega oivaliselt hakkama. Loomulikult on kõik tarvikud nõudepesumasinas pestavad.

Vaadake kõiki CleverMixxi käsimiksereid
Võimas mootor toob täiuslikud tulemused

Võimas mootor toob täiuslikud tulemused.

Vaikne, kuid võimas 375-vatine mootor sõtkub taina ühtlaseks ning muudab vahukoore kergeks ja kohevaks. Nelja kiirusastme seas leidub igaks tööks õige. Mida te ka segaks, sõtkuks või vahustaks, on seda ergonoomilise löögikindlast plastikust korpusega käsimikserit hea käes hoida ning töö on pingevaba ja mõnus. Alustage otsemaid ja tooge oma küpsetusstiili pisut värve, näiteks meie uhke pulgakoogi retseptiga.

Pulgakookide valmistamine on nüüd lihtne.

Pulgakookide valmistamine on nüüd lihtne.

Meil ei saa neist küllalt: trendikad pulgakoogid on kõik südamed ja köögid tormijooksuga vallutanud. Need minikoogid sobivad igaks sündmuseks, olgu see sünnipäev või mõni eriline pidu. Ka teie võite oma lähedasi nende värviliste koogikestega üllatada.

Tooge oma kööki värvi.

Tooge oma kööki värvi.

CleverMixxi saumikserid täiendavad ideaalselt CleverMixxi käsimiksereid. Dipid, pestod ja salatikastmed valmivad nüüd kui möödaminnes.

Vaadake kõiki CleverMixxi saumiksereid

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+49 89 4590-00

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.