Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Üks mootor, palju eeliseid. EcoSilence Drive ™: Energiatõhus, võimas, vaikne ja kauakestev.

Üks mootor, palju eeliseid. EcoSilence Drive ™: Energiatõhus, võimas, vaikne ja kauakestev.

EcoSilence Drive™ mootoriga Boschi Logixx ja Home Professional pesumasina garantiitingimused:
Lisaks BSH Home Appliances AB (edaspidi ”BSH”) masina garantiile anname sellele uuele EcoSilence Drive™ mootoriga pesumasinale, mis on ostetud pärast 01.09.2014 ja kasutatakse Eestis, garantii järgmistel tingimustel:

1. Kõrvaldame EcoSilence Drive™ mootori defektid, mis on vaieldamatult tekkinud materjali ja/või tootja vea tõttu.
2. Garantiitähtaeg on 10 aastat alates kuupäevast, mil ostja esmalt pesumasina ostis. Garantiinõue tuleb esitada nimetatud perioodi jooksul, edastades originaalse ostudokumendi/kviitungi ettevõttele BSH. Garantii kehtib ainuIt BSH kodulehel (www.bosch-home.ee) loetletud BSH hooldusteeninduses või BSH töökodades.
3. Tootjal puudub garantiikohustus juhul, kui EcoSilence Drive™ mootori defekti põhjuseks on vale kasutamine. Garantii hõlmab üksnes mootorivahetuse ja sellega seonduvate varuosade kulusid. Garantii ei hõlma parandamise kulusid nagu näiteks töötunni- või visiiditasu.
4. Garantiinõude korral parandatakse EcoSilence Drive™ kohapeal või asendatakse uue EcoSilence Drive™ mootoriga. Välja vahetatud osad või seadmed muutuvad meie omandiks.
5. Garantiiteenused ei mõjuta garantiitähtaja pikkust ega uuenda garantiid. Garantiitähtaja jooksul asendatud uute osade ja seadmete suhtes uut garantiid ei anta.
6. Garantii ei hõlma täiendavaid ega muid nõudeid.

Need garantiitingimused kohalduvad EcoSilence Drive™ mootoritele, mis on Eestis ostetud ja Eestis kasutatavates Boschi Logixx ja Home Professional pesumasinates. Kui Boschi EcoSilence Drive™ mootoriga pesumasin on ostetud Eestis, kuid seda kasutatakse teises Euroopa Majanduspiirkonna (EEA) riigis, kohalduvad nende olemasolul garantiitingimused, mis on väljastatud meie esindaja poolt vastavas riigis niivõrd kuivõrd Boschi EcoSilence Drive™ mootoriga pesumasinad vastavad vastava riigi tehnilistele nõuetele (pinge, sagedus jne) ning sobituvad klimaatiliste- ja keskkonnatingimustega ning me omame kllenditeeninduse võrgustikku vastavas riigis. Sellele garantiile kohaldub Eesti õigus. See garantii ei mõjuta sinu tarbijaõigusi. mis tulenevad tarbijakaitse õigusest.

Garantii kasutamise vajadusel:
1. Helistage meie hooldusteeninduse numbril:
+372 627 8730
2. Palun teatage soovist kasutada EcoSilence Drive™ garantiid ning esitage pesumasina valmistusnumber (FD-number) ja tootenumber (E-number).
3. Tellige hooldustehniku visiit.
4. Esitage tehnikule ostukviitung. Garantiiandja, BSH Home Appliances AB Eesti filiaal, Suurtüki 4b, Tallinn, 10133