Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Saumikser MaxoMixx

Iga tõsise koka unistus.

Uue MaxoMixxi saumikseri kuni 800-vatine mootor annab vajaliku võimsuse kõige professionaalsemate tulemuste saavutamiseks vaid nupulevajutusega.

Toote ülevaate juurde

MaxoMixxiga tõuseb teie loomingulisus uuele tasemele.

Tippkvaliteediga MaxoMixx aitab teil laua katta profikoka vääriliste hõrgutistega, kuid näeb oma kvaliteetse roostevabast terasest korpuse ja samast professionaalsest materjalist jalaga ka kaunis välja.

Võimas mootor toob täiuslikud tulemused.

Võimas mootor toob täiuslikud tulemused.

Suur hulk erinevaid lisatarvikuid, mille hulka kuulub ka mitmete ketaste ja töövahenditega multifunktsionaalne lisaseade, muudavad MaxoMixxi sisuliselt tillukeseks köögikombainiks. Patenteeritud ühendusmehhanismiga tarvikuid on kiire ja lihtne vahetada.

Avastage enda jaoks proffidele sobilik mitmekülgne ja võimas köögikomplekt.

Eriti võimas 1500-vatine mootor ja intelligentne Smarti tainasensor segavad taina lihtsalt veatuks. Segamiskiirus püsib ühtlane ning isegi tihedad segud ja suured kogused saavad kiiresti valmis.

Maitse uuel kujul.

Maitse uuel kujul.

MaxoMixxi saumikseri uue hakkijaga on puu- ja köögiviljade ideaalseteks kuubikuteks lõikamine käkitegu. Kaks spetsiaalset tera on hõlpsasti paigaldatavad ning lõikavad puu- ja köögiviljad veatuteks 9 või 13 mm suurusteks kuubikuteks.

Vastupidav pealaest jalatallani.

Vastupidav pealaest jalatallani.

Kvaliteetne korpus ja roostevabast terasest mikserijalg võimaldavad töötada otse tulistel pannidel. Tugevat mikserijalga on ka lihtne puhastada – pange see lihtsalt otse nõudepesumasinasse. Mis veelgi parem – roostevaba teras ei mõjuta valmistatava toidu maitset ja tagab seadme hügieenilise puhtuse. Materjal ei muuda värvi, nii et see näeb ka eluea lõpul välja sama hea kui alguses.

Nauding otse peopesal.

Nauding otse peopesal.

Libisemiskindel pehme kattega käepide ning ergonoomiline disain tagavad parima võimaliku kasutusmugavuse ja turvalisuse. Suured käepärased nupud ja keeratav võimsuslüliti muudavad töö tõhusaks ja intuitiivseks. Täiendavat vabadust võimaldab paindlik spiraaljuhe.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.