Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

OptiMUMi köögikombain

60-aastane kogemus on lihtsalt parim retsept.

Nüüdsest peale on teil olemas vahendid iga pähe tuleva küpsetamismõtte teostamiseks. Võimas integreeritud kaalu ja SensorControl Plusi funktsiooniga OptiMUM annab automaatselt parimad tulemused.

Toote ülevaate juurde

Uuenduslik integreeritud kaal.

Te ei leia kusagilt midagi praktilisemat ega mugavamat. Koostisosade otse kaussi või tarvikusse kaalumine hoiab kokku nii aega kui ka ruumi, sest teil ei ole eraldi köögikaalu tarvis. Ning hõrgutavad koogi- ja tordisegud õnnestuvad veelgi lihtsamalt.

Täiuslik ajastus taimerifunktsiooni abil.

Enam mugavam ei saakski olla. Määrake lihtsalt vajalik aeg ning OptiMUM sõtkub, segab või vahustab nii kaua, kui teie seda soovite. Samal ajal võite ise muude ettevalmistustega tegeleda, sest seade lõpetab töö automaatselt.

Alati täiuslik – vahustatud munavalged ja koor, pärmitainas

Arukad ja automaatsed SensorControl Plusi programmid hoolitsevad ainsa nupulevajutusega vahukoore, vahustatud munavalgete ja isegi pärmitaigna konsistentsi eest. Integreeritud taimeriga saate sõtkumisaega seada nii nagu ise soovite.

1500 vatti teevad isegi raske tainasõtkumise lihtsaks tööks.

Eriti võimas 1500-vatime mootor ja intelligentne Smarti tainasensor segavad taina lihtsalt veatuks. Segamiskiirus püsib ühtlane ning isegi tihedad segud ja suured kogused saavad kiiresti valmis.

Tarvikud on kiireks ja käepäraseks kasutamiseks valmis.

OptiMUMi praktilistel lisatarvikutel on oma värvikood, mis on kantud ka köögikombaini ühendustele. Nii näete ainsa pilguga, missugust tarvikut kuhu ühendada.

Automaatne tarvikutuvastus laseb teil otsemaid tööle asuda. Köögikombain tuvastab segamistarvikud automaatselt ja määrab sobiva pöörlemiskiiruse, nii et kasutusvigade tekkimine on peaaegu võimatu.

Suurteks ettevõtmisteks loodud: 5,5-liitrine kauss.

Suurteks ettevõtmisteks loodud: 5,5-liitrine kauss.

Ükskõik kas laste sünnipäev, aastapäevapidu või pitsaõhtu sõpradega, suudab see elegantne ja tugev 5,5-liitrine roostevabast terasest segamiskauss ühekorraga hakkama saada isegi suurte koguste, näiteks 3,5 kg torditainaga. Kaks sanga tagavad ka mugavuse.

Täiuslikult segatud tänu 3D Planetary Mixingu funktsioonile.

Kolmes suunas korraga toimuvad segamisliigutused tähendavad, et koostisained on alati korralikult segatud. Miski ei jää kausi ääre külge kinni ja kõik koostisosad jõuavad segu sisse.

Kvaliteetne professionaalne pagaririistade komplekt on alati tootega kaasas.

Kvaliteetne professionaalne pagaririistade komplekt on alati tootega kaasas.

Roostevabast terasest vispel koore, munavalgete, segude ja koogitainaste valmistamiseks, sõtkumiskonks tihedatele tainastele nagu pärmitainas, ning mitmete võimalustega vahustamisotsak annavad teile köögikunstis vabad käed.

Nautige, kui lihtne on ellu viia hõrgutavaid küpsetamisideid.

Nautige, kui lihtne on ellu viia hõrgutavaid küpsetamisideid.

60-aastane kogemus on lihtsalt parim retsept. Proovige ise järele – siin on meie kolm parimat retsepti!

Laimikook, kaneelirullid ja kuivatatud puuviljadega jõuluküpsetis. Palju lusti!

Lõputud võimalused kõigi oma lemmikroogade valmistamiseks.

Meie tarvikutega on kõik võimalused avatud. Laske oma loomingulisus valla – just endale meeldiv kodustehtud pitsa, mahlakad burgerid, tervislikud smuutid, toekad supid või tervislikud beebitoidud, ise valite!

Tarvikute juurde

Lõputud võimalused kõigi oma lemmikroogade valmistamiseks.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.