Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Täiuslike kuivatamistulemustega nõudepesumasinad

Nõudekuivati nõudepesumasinate hulgas.

Nõudekuivati nõudepesumasinate hulgas.

Kuivatab sama täiuslikult nagu puhastab: Tseoliiti kasutav Boschi PerfectDry nõudepesumasin – täiuslikuks kuivatamiseks, isegi plastnõude puhul.

Paljud nõudepesumasinad puhastavad plastikut. See ka kuivatab.

Paljud nõudepesumasinad puhastavad plastikut. See ka kuivatab.

Olgu tegu lõunasöögikarpide, salatikausside, taldrikute või lutipudelitega – plastiknõud on meie igapäevaelus sageli kõige sobivam valik. Kuid praktilisusest hoolimata tähendab nende nõudepesumasinas puhastamine sageli lisatööd: tavaliselt jäävad nõud märjaks ja vajavad käsitsi kuivatamist. Tseoliiti kasutava PerfectDry nõudepesumasinaga saate plastnõud panna kohe peale pesemise lõppu kappi. Ja selleks ei pea te neid käsitsi kuivatama.

PerfectDry funktsiooniga nõudepesumasinate juurde

PerfectDry kuivatus Zeolith®-tehnoloogiaga. Ideaalsed kuivatustulemused isegi plastikust esemete puhul.

Meie PerfectDry nõudepesumasin tegi oma ühtlase, tugeva, kuid samas õrna 3D-õhuvooga teie eest juba kogu kuivatustöö ära. Tänu auhinnatud Zeolith®-tehnoloogiale on nüüd sama heade kuivatustulemuste juures võimalik energiakulu vähendada. Väikese energiakulu saladus on looduslik mineraal tseoliit.Tseoliiti kasutavad Boschi PerfectDry nõudepesumasinad koguvad endasse niiskust ja muudavad selle soojaks õhuks. Lisaks suurendab kuivatamisvõimsust vajadusel ExtraDry funktsioon, nii et teie nõud, isegi plastikust, ei ole vaid täiuslikult puhtad, vaid nüüdsest ka ideaalselt kuivad. PerfectDry tseoliidiga kuivatus tagab kogu Boschi nõudepesumasina eluea jooksul laitmatud tulemused.

Puhas disain. Geniaalselt lihtne kasutada.

Puhas disain. Geniaalselt lihtne kasutada.

Boschi nõudepesumasinate TFT-ekraanidelt saate programmi valida reaalaja kuvaga lihtsast tekstimenüüst, ning saate ühe pilguga ülevaate ka programmi hetkeseisust. Lisaks jagab TFT-ekraan kasulikku teavet vee ja energia säästmise kohta. Peale selle kuvatakse sellel soola- ja loputusabi tasemed.

Hiirvaikne.

Hiirvaikne.

Köök on midagi enamat kui vaid paik, kus süüa teha. See on elupaik ja koht, kus tunneme end koduselt, ükskõik kas töötame, magame, loeme, kuulame muusikat, mängime lastega või teeme kodutöid. Just sellepärast muutsime Boschi nõudepesumasinate töö eriti vaikseks. Ning rahuliku õhkkonna loomiseks laseb eriti vaikne Silence-programm teil nõudepesumasinat kasutada kõige vaiksemal töörežiimil. See on eriti oluline, kui köök on elutoaga ühendatud.

Minge meie vaiksete nõudepesumasinate juurde

Meie kaitse kõikidele klaasidele.

Meie kaitse kõikidele klaasidele.

Klaase kasutatakse iga päev. Kõige lihtsam on neid pesta ja kuivatada nõudepesumasinas ning need peaksid välja nägema nii uued ja vastupidavad kui võimalik. Meie nõudepesumasinad on teie kallite klaasidega eriti hoolikad. Programm Glass 40°C peseb õrnad klaasid ideaalsete kuivatustulemustega. Alumisse korvi paigaldatav GlassSecure’i lisarest tagab laitmatud tulemused ja hoiab eriti turvaliselt veiniklaase, kuna kõik pika jalaga nõud on stabiilselt ja kriimustuskindlalt paigal. Ning täpne klaasikaitse hoolitseb ka sära eest: Bosch pakub klapiga reguleeritavat ja tasakaalustatud segu pehmest ja karedast veest. Sära säilib ka pärast mitmeid pesukordi.

Vaadake videot GlassSecure’i lisaresti kohta

Boschi kvaliteet läbi terve seeria: meie nõudepesumasinate tootevalik.

Toodete juurde

Seeria | 8 > Seeria | 6 > Seeria | 4 > Seeria | 2 >
PerfectDry kuivatus tseoliidiga
Ideaalsed kuivatustulemused isegi plastikust esemetel.
*
Valikuline funktsioon ExtraDry
Eriti põhjalik kuivatus raskemini kuivavatele pesukordadele.
* *
Vaikne programm
Kõige vaiksem nõudepesu.
*
Säilitab teie klaaside sära isegi pärast arvukaid pesutsükleid.
Automaatne vee kareduse tasakaalu hoidmine optimaalsel tasemel.
GlassSecure’i lisarest
Veiniklaaside turvaline paigutus ideaalseks pesuks ja kuivatuseks.
*
Programm Glass 40°C
Kaitsev programm klaaside õrnaks pesuks ja kuivatuseks.
*
Home Connect
Ühendatud kodumasinad mugavamaks igapäevaeluks.
* *
*oleneb tootest
Leidke edasimüüja enda lähedal!

Leidke edasimüüja enda lähedal!

Teie uus Boschi nõudepesumasin võib oodata siinsamas nurga taga. Valige oma linn ja leidke endale lähim edasimüüja!

Edasimüüja otsing

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.