Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

SilentMixx Power-Mixer

Boschi vaikseim suure võimsusega kannmikser!

Maitsvad smuutid, imehead supid ja jahe purustatud jää. Boschi SilentMixx valmistab need kõik vaevu valjemalt kui sosin.

Toote ülevaate juurde

Erakordselt vaikne, erakordselt mitmekülgne.

Erinevad automaatprogrammid suure hulga erinevate toitude ja jookide valmistamiseks, lihtne KlickKnife tülinavabaks puhastuseks ja müravähendav disain. Võimas SilentMixx suudab seda kõike ja peaaegu mingit müra tegemata.

Vähem müra, rohkem tulemusi.

Vähem müra, rohkem tulemusi.

Lisaks segab ja püreestab see Boschi multifunktsionaalne mikser tänu oma erilisele klaasnõule kõiki koostisaineid peaaegu hääletult. Isegi suuri puu- ja köögiviljakoguseid. Ja me ei ole isegi rääkinud selle eelistest tõhususes ja võimsuses.

Ultralihtne mikseripuhastus

Lihtne KlickKnife mitte ainult ei lõika täpselt, vaid seda on mikserilt puhastamiseks ka ülilihtne eemaldada.

Olgu kuum või külm

Olgu kuum või külm

SilentMixxi suure võimsusega mikseri ThermoSafe-klaasist kann sobib ühtemoodi hästi nii külmade kui ka kuumade toitude ja jookide töötlemiseks. Samuti on seda nõudepesumasinas lihtne pesta.

Automaatprogrammid

Automaatprogrammid

Smuutid, purustatud jää, kõikvõimalikud hakitud koostisained – tänu kolmele individuaalsele automaatprogrammile on soovitud funktsioon alati vaid nupulevajutuse kaugusel.

Lisatarvikud

SilentMixx on varustatud kolme automaatprogrammi ning praktiliste ja mitmekülgsete lisatarvikutega: smuutifilter oivalisteks seemnevabadeks smuutideks ja eraldi hakkija sibulate, ürtide ja vürtside töötlemiseks.

Maitsvad smuutiretseptid

Maitsvad smuutiretseptid

Marja-mündi smuuti

Laske marjasegul üles sulada ja pange see kannu. Lõigake kooritud kiivid ja õunad neljaks ja lisage. Peske piparmünt ja lisage see kannu. Purustage, kuni segu on kreemjas, valage klaasi ja nautige.

Maitsvad smuutiretseptid

Maitsvad smuutiretseptid

Värske puuvilja-ingveri smuuti

Loputage maisisalat korralikult läbi. Lõigake pirn, banaan ja granadill neljaks ning pange kannu. Koorige värske ingver, lisage see ja purustage, kuni segu muutub kreemjaks. Lisaks heale maitsele on see ka äärmiselt tervislik.

Rakendus VitaBar! Parim kaaslane tervisliku elustiili armastajatele!

Boschi aeglaste mahlapresside ja kannmikseritega on kaasas nutikas ja alati värske kaaslane. Rakendusest leiab mahla-, smuuti-, supi- ja sorbetiretsepte ning palju muud maitsvat ja tervislikku. Selle intuitiivse rakenduse abil valmivad kõik joogid imelihtsalt täpselt teie seadmega sobival viisil. Rakendusse lisandub pidevalt uusi retsepte ja funktsioone ning see pakub rohkelt kohandamisvõimalusi ja nippe teie seadmete jaoks.

Hakka rakendust kohe kasutama.

Rakenduse saab kõigi seadmetega kasutamiseks siin tasuta alla laadida.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.