Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Meie parimad seadmed, mis toovad kogu rahu ja mugavuse.

Vaikne pesupesemine.

Hilisõhtul pesumasina kasutamine ei riku vaid teie und, vaid võib ka naabreid häirida. Meie EcoSilence Drive’i süsteemiga pesumasinad lasevad teil kedagi häirimata igal ajal pesu pesta. Eriline harjadeta mootor vähendab hõõrdumismüra ning tulemuseks on sujuvam, erakordselt vaikne tsükkel. Lisaks vähendavad spetsiaalsed AntiVibrationi seinad vibratsioone ja parandavad pesumasina stabiilsust. Käivitage pesumasin millal soovite – teie naaber ega te ise ei kuule midagi!

EcoSilence Drive’i funktsiooniga pesumasinate juurde

Kõigile neile, kes ei soovi nõudepesemisest midagi kuulda.

Ükskõik kas soovite hea raamatu lõpuni lugeda või nautida mõnusat lõõgastunud einet kallite inimeste seltsis – mõnikord on hetki, mil tahaks lihtsalt rahulikult olla. Meie viimse kui detsibellini optimeeritud SuperSilence Plusi funktsiooniga nõudepesumasinad on ülivaiksed. Te peaaegu ei märkagi, et masin töötab. Õigupoolest on need lausa nii kuuldamatud, et lisasime tulukese, mis annab märku, et masin on tööle lülitatud.

SuperSilence Plusi funktsiooniga nõudepesumasinate juurde

Kõrvaldage köögist ühekorraga nii lõhnad kui ka stress.

Tahame, et saaksite köögis veedetud aega kõigi meeltega nautida. Et saaksite rahus süüa teha, töötasime välja võimsad EcoSilence Drive’i süsteemiga õhupuhastid. Eriline harjadeta mootor tagab korraliku ventilatsiooni, kuid ometi on seda köögis vaevu kuulda. See tähendab, et saate lõõgastuda ja keskenduda sellele, mis on oluline: oma einele ja külalistele.

EcoSilence Drive’i süsteemiga õhupuhastite juurde

Uskumatult võimas, kuid samas ka uskumatult vaikne.

Kuni praeguseni ei olnud lihtsalt võimalik muusikat kuulata, telerit vaadata või telefoniga rääkida, kui taustal undas tolmuimeja. Meie tolmuimeja on uskumatult vaikne, kuid ei anna ometi puhastusjõudluses grammivõrragi järele. Tänu uuenduslikule SilenceSoundi süsteemile on ProSilence 59 helitugevus vaid 59 dB. Uus suure jõudlusega otsak annab ka enneolematud puhastustulemused. Nüüd saate isegi koristades nautida rahu ja vaikust, mille olete ära teeninud!

ProSilence’i tolmuimejate sarja juurde

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.