Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

VitaStyle Mixx2Go

VitaStyle Mixx2Go: ühendab täiuslikult disaini ja funktsionaalsuse.

Tippdisain saab kokku ülima funktsionaalsusega: see elegantne kannmikser sobib oivaliselt kuumade ja külmade koostisosade omavahel segamiseks, näiteks maitsvate koduste suppide, piimakokteilide ja isegi tervislike smuutide valmistamiseks. Ja edasi? Võtke need lihtsalt endaga kaasa, näiteks käepärases kvaliteetsest Tritanist pudelis.

Vaadake kõiki VitaStyle Mixx2Go’sid
Pilgupüüdja igas köögis – ainulaadne disain ja parimad materjalid.

Pilgupüüdja igas köögis – ainulaadne disain ja parimad materjalid.

Omapärane disain annab igale köögile väikese elegantse lisavarjundi. Roostevabast terasest korpus, ThermoSafe-klaas ja vastupidav lisatarvik panevad kvaliteetsetest materjalidest kannmikseri lausa särama.

Vaadake kõiki VitaStyle Mixx2Go’sid

Teiega kaasas.

Kvaliteetne Tritan 2Go pudel laseb smuutisid, mahlu, piimakokteile ja muudki nautida ka siis, kui olete väljas asjatoimetusi ajamas. Pudel mahutab 500 ml ning sel on käepärane mugavalt avatav joogiava ja suletav kaas.

Loodud äärmuslikele temperatuuridele.

Loodud äärmuslikele temperatuuridele.

Vastupidav ThermoSafe-klaasist kannmikser suudab toime tulla kõigega alates suppidest ja lõpetades jääkülmade jookidega. Kaks kiirust tähendavad, et maitsvate dipikastmete, mõnusalt kreemjate piimakokteilide ja tervislike smuutide valmistamine ei ole mingi vaev.

Proovige meie rohelise smuuti retsepti

Ideaalne vahend just paraja koguse valmistamiseks – Universal Chopper.

See spetsiaalne hakkija sobib oivaliselt näiteks pesto valmistamiseks või väikeste toidukoguste, nt ürtide, pähklite, juustu, sibula jne töötlemiseks. Ärge raisake aega ega toitu, vaid valmistage just nii palju, kui ära tarvitada kavatsete. Kvaliteetne roostevabast terasest nuga purustab hetkega ka kõvad koostisained.

Vaadake kõiki Universal Chopperi hakkijaga VitaStyle Mixx2Go mudeleid

VitaStyle Citro.

Tsitrusepresside disainikangelane. Sobitub täiuslikult VitaStyle Mixx2Go’ga.

Vaadake VitaStyle Citrot

Rakendus VitaBar! Parim kaaslane tervisliku elustiili armastajatele!

Boschi aeglaste mahlapresside ja kannmikseritega on kaasas nutikas ja alati värske kaaslane. Rakendusest leiab mahla-, smuuti-, supi- ja sorbetiretsepte ning palju muud maitsvat ja tervislikku. Selle intuitiivse rakenduse abil valmivad kõik joogid imelihtsalt täpselt teie seadmega sobival viisil. Rakendusse lisandub pidevalt uusi retsepte ja funktsioone ning see pakub rohkelt kohandamisvõimalusi ja nippe teie seadmete jaoks.

Hakka rakendust kohe kasutama.

Rakenduse saab kõigi seadmetega kasutamiseks siit tasuta alla laadida.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.