Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Bosch VitaBoost HighSpeed blender

Bosch VitaBoost blender
Keri alla

Anname maksimaalse võimsuse

Mida on vaja, et isegi kõige tihkemaid koostisosi purustada mahedaks nagu siid? 1,600-vatine mootor võimaldab meie suure kiirusega segisti pöörlema panna 30 000 korda minutis. Nii saate nautida tervislikke pähkleid, mandleid ja seemneid püree või määrdena. Võite nautida värskendavaid mahedikke, lisades purustamisprotsessi jääkuubikuid. Kasutage VitaBoosti täielikku võimsust, et enda tervis võimsa ja tugevana hoida.

Roostevaba terasest terad

Meie kuus kõrgekvaliteedilist terasest tera tagab mitte ainult, et kõik saad puuviljadest ja köögiviljadest ainult parimad - need tagavad ka sileda siidise tekstuuri. Nii saate tõeliselt nautida koori, südamikke ja seemneid, mis on puu-ja köögiviljade kõige enam toitaineid sisaldavad osad. Roostevaba teras tagab pikaajalise vastupidavuse ja stabiilse jõudluse.

blenderda kiirelt, ela aeglaselt

Blenderda kiirelt, ela aeglaselt

VitaBoost High Speed blender: enam kui 30 000 pööret minutis ja 6 programmi lugematute tervislike mahedike, kokteilide, suppide ja paljude muude retseptide tegemiseks.

Toodete juurde

2-liitrine kann

Teadlased soovitavad iga päev süüa viis portsjonit puu-ja köögivilju. Meie 2-liitrine kann võimaldab teil endale oma perele neid pakkuda: tervislikud ja maitsvad toidud on kiiresti valmis, isegi suuremates kogustes. Lisaks võite muretult purustada tihkeid ja kõvasid koostisosi nagu jääd ja pähkleid, kuna kann on valmistatud väga vastupidavast klaasist.

6 programmi
6 programmi
6 programmi

6 programmi

Optimaalseks toidu valmistamiseks pakub VitaBoost 6 erinevat programmi, mis on mõeldud igaks otstarbeks, nii et teil on alati ideaalsed blenderdamise tulemused. Ükskõik, kas soovite suppi, mahedikke, kokteile, kastmeid või jäätist, saate värsketest ja algupärastest koostisosi blenderdades alati täiusliku tekstuuriga tulemuse. Pärast toiduvalmistamist kastuge VitaBoost puhastusprogrammi.

Tervislikud ja maitsvad retseptid

Meie VitaBoost retsepti brošüürist leiate palju inspiratsiooni ja juhiseid maitsvate ja mittestandardsete söögikordade jaoks. Alates ise valmistatud mandlipiimast kuni soojendavate suppideni; alates maitsvatest pestodest kuni magusate ja puuviljäätisteni - iga retsept on täis puuvilja- ja köögiviljaenergiat, mis hoiab sind igal aastaajal tugeva ja tervena. Sõltumata sellest, kas olete toiduvalmistamises algaja või tõeline proff - leiate kindlasti oma lemmiku retsepti.

Rakendus igaks päevaks

Meie teenus ei lõpe VitaBoost ostmisega. Laadige alla meie VitaBoost-rakendus ja saate iga päev veidi tervislikumaks. Las see inspireerib ja kaasab teid elama täie võimsusega.

VitaBar rakendus

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.