Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Zoo'o ProAnimal kotiga

Karvadele karm

Boschi tolmukotiga Zoo’o ProAnimali tolmuimeja, mis on spetsiaalselt loodud lemmikloomaomanike vajadustest lähtuvalt, eemaldab loomakarvad põhjalikult igalt pinnalt. Tänu PowerProtecti tolmukotile saate oivalise tulemuse. See tagab tolmuimeja põhjaliku töö ja hoiab ka tolmu kindlalt enda sees, muutes nõnda neljajalgsete sõpradega koos elamise veelgi mõnusamaks.

Zoo’o ProAnimali mudelid
Keri alla
Loomasõpradele: 30% kiirem koristamine*. Ilma juhtmeta.

Loomasõpradele: 30% kiirem koristamine*. Ilma juhtmeta.

Spetsiaalselt vaipadele mõeldud ProAnimali turbohari ja võimas mootor eemaldavad loomakarvad kiirelt ja tõhusalt. 360™ otsakukomplekt, mis koosneb Zoo'o ProAnimali turbootsakust, põrandaotsakust ja pehme mööbli otsakust, muudab tolmuimemise oluliselt lihtsamaks ja ka palju tõhusamaks.

* Kiudude kogumine vaibalt vastavalt IEC standardile 60312-1:2011-11, võrrelduna Boschi BGL3C235 turboharjaga silindrilise tolmuimejaga.

Bioonilise filtriga. Sobib imehästi allergikutele.

Kõik, mis sellest pestavast ja tõhusast filtrist maha jääb, on hügieeniline puhas õhk. Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad loomulikul teel.

Uus PowerProtecti tolmukott.

Võtke oma tolmuimejast viimast: uus PowerProtecti tolmukott tagab tugeva imemisvõime ka siis, kui kott on täis saamas – seda isegi väiksema võimsusega seadmete puhul. See filtreerib õhust 99,9% peentest osakestest ja kaitseb tõhusalt teie tolmuimeja mootorit.

Tööraadius 15 m

Tööraadius 15 m

Rabava 15-meetrilise tööraadiusega ülipikk juhe vähendab ka teise pistikusse ümber ühendamise vaeva.

Zoo'o ProAnimali juhtmeta käsitolmuimeja

Zoo’o ProAnimali juhtmeta käsitolmuimeja

Võtke tolmu paindlikumalt kui kunagi varem, toomata samas ohvriks puhastustulemusi. Boschi liitiumioonakud peavad eriti kaua vastu.

Rohkem teavet

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.